Fendi i Verace łączą siły! Czym jest zaskakujący luksusowy Fendace?

Jedną z modelek promujących kampanię jest Anja Rubik.
Fendi i Verace łączą siły! Czym jest zaskakujący luksusowy Fendace?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/versace/)
25.05.2022

Dwie włoskie luksusowe marki, Fendi oraz Versace postanowiły stworzyć wspólnymi siłami niezwykły projekt. Jako że świat mody przyjął ich kolekcję Fendace bardzo łaskawie, musi być to projekt skazany na niemały sukces.

Zobacz także: Retro kurort. Najnowsze kolekcja Chanel uwiedzie wszystkie fanki mody

Najbardziej zaskakująca współpraca ostatnich lat

Torebka z nadrukiem logotypowym marki Fendi opatrzona pokaźną złotą klamrą w kształcie meduzy, która jest przecież tak charakterystycznym motywem dla domu mody Versace? Jak najbardziej! Otóż teraz to już nie tylko intrygujący senny majak, ale rzeczywisty projekt. Do życia powołano bowiem Fendace, a kluczowe akcenty tworzące rozpoznawalność stylu Fendi, jak i Versace zostały właśnie umiejętnie stopione w jedno

Chociaż wiele projektów wchodzących w skład Fendace ujrzało światło dzienne już kilka miesięcy temu, to teraz kampania nabiera wielkiego promocyjnego tempa. Jest to związane z możnością jej nabycia, czego fanki Fendi, jak i Versace oczekiwały z niecierpliwością już od dawna. 

Twórcza wymiana dyrektorów artystycznych konkurencyjnych domów mody była dla obu marek bardzo ożywcza. Kim Jones i Silvia Venturini Fendi oraz Donatella Versace stworzyli rzeczy wyróżniające się siłą wyrazu - nonszalanckie, seksowne i dodające wielkiej pewności siebie. 

Jedną z modelek promujących kampanię jest Anja Rubik. W spotach oraz na fotografiach autorstwa Stevena Meisela towarzyszą jej Kate Moss, Amber Valetta, Naomi Campbell, Shalom Harlow, czy Kristen McMenamy.

Fot. Instagram.com (Fendi (@fendi) • Zdjęcia i filmy na Instagramie)

Zobacz także: Nowy wymiar luksusu. Wirtualna tiara od Dolce Gabbana za 1,28 mln zł

Polecane wideo

Hity z szaf francuskich influencerek. Czym warto się zainspirować?
Hity z szaf francuskich influencerek. Czym warto się zainspirować? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie