Dopamine dressing. Topowy trend, który natychmiast poprawia humor

Ubranie może czasem działać jak eliksir szczęścia!
Dopamine dressing. Topowy trend, który natychmiast poprawia humor
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/leoniehanne/)
28.04.2022

Dopamine dressing to szalenie popularny trend. Chodzi w nim o tworzenie stylizacji, które już w momencie ich założenia jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wprawią nas w doskonały nastrój.

Zobacz także: Piękna wiosenna bielizna, która każdego dnia będzie poprawiać Ci humor

Stylizacje poprawiające nastrój i dające witalność

Dopamine dressing to innymi słowy ubieranie się tak, aby w naszym organizmie poziom dopaminy dosłownie poszybował w najbardziej optymistyczne rewiry. Dopamina jest substancją chemiczną, która jest odpowiedzialna między innymi za motywację do działania.

Jeśli mamy jej sporo, czujemy pełnię sił witalnych i szczęścia. Jesteśmy przekonane o tym, że świat należy do nas i jeśli tylko będziemy miały taką chęć, zawojujemy go. Wszystkie negatywne myśli odchodzą wówczas w zapomnienie, a świat nabiera wspaniałych barw. 

W trendzie dopamine dressing to właśnie kolory odgrywają wielką rolę. Koniecznie powinny być nasycone i energetyczne. Nie boimy się więc nawet najintensywniejszych tonów i od stóp do głów nosimy makową czerwień, oranż, tropikalną zieleń, czy fuksję. Efekt promienności wzmagamy też przez ich łączenie. Kobalt świetnie sprawdzi się w połączeniu z trawiastozielonym. Fuksja doskonale zagra z pomarańczowym, a makowy ze słonecznym żółtym.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii po dopaminowe inspiracje

Polecane wideo

Jak mieszka Khloé Kardashian?
Jak mieszka Khloé Kardashian? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 28.04.2022 09:49
Dopamine dressing <3 Uwilebiam ten trend <3
odpowiedz

Polecane dla Ciebie