„Gender Free”. Nowa linia bielizny od Etam jest dedykowana wszystkim, bez względu na płeć

„Liczy się dla nas przede wszystkim wolność” - przekazała marka.
„Gender Free”. Nowa linia bielizny od Etam jest dedykowana wszystkim, bez względu na płeć
Fot. Instagram.com (@etam/@kotmichal_)
30.03.2022

Mówi się, że ubrania nie mają, a przynajmniej nie powinny mieć płci. Jednak w zdecydowanej większości sklepów znajdziemy wyraźny podział na sekcję męską i damską. A przecież coraz więcej osób otwarcie mówi o tym, że nie identyfikuje się z żadną z tych płci i również pragnie wyrażać siebie w sposób, w jaki czują się najbardziej pewni siebie. 

Zobacz również: „Kobiece piersi we wszystkich kształtach i rozmiarach zasługują na wsparcie i komfort”. Przełomowa reklama Adidasa

Kolejne marki wychodzą naprzeciw wszystkim swoim klientom, w tym osobom niebinarnym. Ostatnio do ich grona dołączyła firma bieliźniana Etam, która stworzyła nową, inkluzywną kolekcję. Znajdziemy w niej odzież dedykowaną wszystkim, bez względu na płeć. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Etam (@etam)

„Gender Free”. Nowa linia bielizny od Etam bez podziału na płeć 

“Gender Free” to kolekcja bielizny stworzona bez podziału na płeć. Marka Etam podkreśla, że nowa linia jest “wolna od tradycji” i zapewnia komfort “bez koncepcji płci”. Kampanii przyświeca hasło “Dla Niej. Dla Niego. Dla Nich. Dla wszystkich”. 

W nowej kolekcji francuskiej marki najważniejsze są wolność, wygoda i inkluzywność. W związku z tym staniki, majtki, bokserki czy body nie zostały podzielone na “damskie” i “męskie”. Mogą nosić je wszyscy, również osoby, które nie identyfikują się z żadną płcią albo po prostu nie chcą się określać. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Etam (@etam)

Jako marka Etam głosząc swoje hasło #feelFREE jeszcze bardziej chcemy podkreślić, że liczy się dla nas przede wszystkim wolność. Wolność wyboru, wolność jednostki, wolność decydowania o definicji samego siebie i wyrażania jej również poprzez bieliznę. Stawiamy na innowacje i jesteśmy pionierami w zakresie tego typu rozwiązań. Swoje przesłanie kierujemy do wszystkich, którzy nie chcą być ograniczani przez normy i nałożone schematy 

- przekazała firma. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michal Kot (@kotmichal_)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia Zając (@claudiazajqc)

W kolekcji “Gender Free” znajdziemy m.in. wygodne majtki, bokserki, szorty, topy czy kostiumy jednoczęściowe. Bielizna z nowej linii zapewnia zatem maksymalny komfort i swobodę ruchów.  

Wykonany z kolagenu pozyskiwanego z rybich łusek materiał Umorfil Beauty Fibre to bioniczne włókno, miękkie jak jedwab, znane ze swoich właściwości nawilżających i termoregulujących 

- czytamy.  

Co sądzicie o tej kolekcji marki Etam? 

Zobacz również: Modelka z owłosieniem łonowym w reklamie polskiej marki bieliźnianej. Internautki pokochały ten przekaz

Polecane wideo

Jak to samo ubranie wygląda na dwóch różnych sylwetkach?
Jak to samo ubranie wygląda na dwóch różnych sylwetkach? - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 31.03.2022 20:30
Skończcie z tym promowaniem lewactwa, pedalstwa i i nnych zboczeństw. Płcie są dwie. Jak ktoś tego nie ogarnia to ma dobrze nasrane go gara.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.03.2022 22:55
Świat się kończy, albo cofa w rozwoju: uporczywe propagowanie różnorakich dziwactw i ułomności ludzkich tak jak kiedyś w cyrkach, klęski jedna po drugiej, tak jak w średniowieczu: najpierw wielkie pożary w Australii, potem zaraza na całym świecie, a teraz wojna na Ukrainie i zagrożenie III wojną światową i głodem w różnych krajach z powodu załamania się rolnictwa z powodu suszy, skutków wojny na Ukrainie i wysokich kosztów uprawy. Od powietrza, głodu, ognia, wojny i ludzkiej głupoty zachowaj nas Panie!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.03.2022 20:19
A przez wojnę chwilę się uspokoili.. jednak nie. Jak jakaś kobieta chce sobie kupić męskie bokserki, to jej ktoś broni? :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.03.2022 13:28
No i? Każdy wybierze sobie takie gacie jakie będą mu pasować.
odpowiedz
Gość (Ocena: 1) 30.03.2022 13:21
Czemu to ma służyć? Normalne to nie jest.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie