Obłędne wiosenne kurtki i płaszcze. Które wybierać?

Ta wiosna upłynie nam pod znakiem pięknych kolorów!
Obłędne wiosenne kurtki i płaszcze. Które wybierać?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/palonesofficial/)/(https://www.instagram.com/palonesofficial/)
28.03.2022

Na które płaszcze i kurtki zwracać uwagę w trakcie poszukiwań idealnego wiosennego okrycia? Na pewno na wszystkie te, które zostały uszyte z materiałów o najbardziej intrygujących kolorach!

Zobacz także: Piękna wiosenna bielizna, która każdego dnia będzie poprawiać Ci humor

Najmodniejsze wiosenne okrycia wierzchnie

Tegoroczną wiosnę witamy w okryciach, które idealnie odwzorowują budzącą się do życia naturę. Wspaniale prezentujące się optymistyczne żółcienie na czele z topowym tonem buttery yellow, romantyczne pudrowe róże i lawendowe fiolety, kojące błękity, czy ożywcze zielenie, pojawiają się w większości kolekcji topowych odzieżowych marek. Poza pastelami i mocnymi uderzeniami koloru w postaci czerwieni, oranżu, kobaltu i fuksji, nosimy też nieśmiertelną gamę nude w stylu brytyjskiego domu mody Burberry. 

Jest w czym wybierać także jeśli chodzi o kroje. Królują trencze o długości do połowy łydki oraz do linii kolan, nawiązujące do lat siedemdziesiątych skórzane płaszcze, dłuższe ramoneski o męskim kroju, ale często posiadające zaznaczenie talii szerokim paskiem, oversizowe katany rodem z lat dziewięćdziesiątych, krótkie kurtki i płaszcze o długości midi z motywem pikowania oraz bomberki

Ciekawe modele znajdziecie w naszej galerii

Polecane wideo

Piękna wiosenna bielizna, która każdego dnia będzie poprawiać Ci humor
Piękna wiosenna bielizna, która każdego dnia będzie poprawiać Ci humor - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie