Tak wyglądają najdroższe buty na świecie! Kosztują... 62 miliony złotych

Za te pieniądze można by było kupić kilka willi w Miami.
Tak wyglądają najdroższe buty na świecie! Kosztują... 62 miliony złotych
Zdjęcie autorstwa Snack Toronto z Pexels
29.01.2022

Jeśli chodzi o buty, nie mamy wątpliwości, że niejedna kobieta jest w stanie wydać na nie… dużo. I choć na widok niektórych projektów na pewno można krzyknąć „wow, są warte miliony monet”, w rzeczywistości naprawdę istnieje para, która kosztuje… cóż, właściwie można by za nią płacić rezydencjami.

Przeczytaj też: Ile kosztuje najdroższy, świąteczny sweter? Za takie pieniądze możesz nabyć dziś dobry samochód!

Najdroższe buty świata kosztują 62 miliony złotych

Jeśli chciałabyś mieć w swojej garderobie szpilki, które zostały okrzyknięte najdroższymi butami świata, musiałabyś uszczuplić swój domowy budżet o 62 miliony złotych. Poza tym musiałabyś też taką sumę uzbierać dość szybko, ponieważ w sprzedaży będzie tylko jedna taka para, ale zostanie stworzona specjalnie pod zamówienie klienta.

Z czego wykonano to obuwie? Oczywiście ze złota. Poza tym parę ozdobiono 100-karatowymi diamentami, osadzanymi w białym złocie. A kto stworzył ten projekt? Dwie luksusowe marki, czyli Passion Jewellers i Jada Dubai. Wiadomo również, że artyści tworzyli te szpilki aż 9 miesięcy.

Czy istnieje szansa, by te buty zobaczyć chociaż na własne oczy? Pewnie. Prototyp znajduje się na najwyższym piętrze hotelu Burdż al-Arab w Dubaju, czyli w jednym z najbardziej luksusowych ośrodków na świecie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sickinger's Jewelry (@sickingersjewelry)

Polecane wideo

Najbardziej romantyczny pierścionek wszech czasów. Wszyscy marzą o „Toi et Moi”
Najbardziej romantyczny pierścionek wszech czasów. Wszyscy marzą o „Toi et Moi” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.02.2022 07:41
W życiu bym tyle za buty nie dała. Ja i tak dużo nie wydaje na ubrania , wolę za tą kasę kupić coś do domu, tak jak irobota ostatnio. O przynajmniej się przydaje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie