Wiosna w H&M – ZDJĘCIA!

Kwiaty, drapowania i złoto – to wszystko już za kilka miesięcy znajdziemy w salonach szwedzkiej sieciówki. Czy nowa kolekcja H&M przypadnie Wam do gustu?
Wiosna w H&M – ZDJĘCIA!
05.01.2010

Mimo że trudno nam sobie teraz wyobrazić wiosnę, to projektanci znanych marek myślą  o niej już od dawna. Niedawno w sieci pojawiły się nawet pierwsze zdjęcia zapowiadające wiosenne kolekcje. Wśród nich naszą  uwagę zwrócił lookbook szwedzkiej sieci H&M – pełen kolorów, złota i modowych inspiracji na nadchodzący sezon!

Tak jak w zimowych projektach, wiosną będą rządzić mocne cięcia i efektownie rzeźbiące sylwetkę kroje. Jednak obok geometrycznych, wyraźnych konstrukcji ze sztywnych materiałów, pojawią się również delikatne linie oraz miękkie, satynowe drapowania. A wszystko okraszone bezpieczną paletą czerni, bieli, beży, szarości i złota oraz rzucającej się w oczy, zawsze spektakularnej limonki.

Wśród najmodniejszych fasonów królują długie i krótkie, romantyczne sukienki w stylu hippie, ogrodniczki z męskim rodowodem, pumpy w błyszczącej wersji lux i za duże żakiety. Słowem, wśród wiosennych propozycji H&M, znajdziemy zarówno inspiracje męską szafą, jak i kwiecistym vintage, mundurkiem szkolnym, a nawet ponadczasową elegancją starego Hollywood. 

„W tej kolekcji jest wiele elementów niezbędnych: od przerobionych i unowocześnionych klasyków do modeli zainspirowanych elementami etnicznymi, tworząc wyraźny, globalny styl. Styl romantyczny jest nadal obecny. Zarówno sztuka, jak i natura są tu inspiracją w tworzeniu czarujących nadruków” – podsumowuje szefowa działu projektów szwedzkiej marki, Ann-Sofie Johansson.

Poniżej porcja letnich stylizacji z H&M. Czy czujecie już powiew wiosennego wiatru?

Lilka Tylman

Zobacz także:

Ze szkoły na wybieg: Tornister

To, co kiedyś  kojarzyło się ze szkolną ławą i zapiętym pod szyję mundurkiem, dzisiaj trafia do świata wielkiej mody.  

Urodzinowe torebki od Lanvin  

Uosobienie finezji, fantom elegancji. Francuski dom mody Lanvin, słynący ze swoich absolutnie szałowych kreacji wieczorowych, obchodzi w tym roku 120. urodziny! 

Polecane wideo

Komentarze (116)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2012 19:07
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2010 16:03
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2010 13:19
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2010 19:56
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2010 20:20
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie