Rurki kontra dzwony

U Chanel i Prady królują dzwony. Czy to znaczy, że rurki odejdą w modowy niebyt? Miejmy nadzieję, że nie. Fason spodni powinien być bowiem dobierany do figury, a nie do lansowanych trendów.
Rurki kontra dzwony
14.07.2008

Najmodniejsze w tym sezonie dzwonyjeansowe, inspirowane stylem hippie. W sklepach możemy znaleźć również te w bardziej klasycznej, ciemnej wersji. Rozszerzane, długie nogawki optycznie wyszczuplają i wydłużają nogi oraz ukrywają zbyt masywne łydki. Te z wyższym stanem ładnie podkreślają talię i biodra. Dzwony to spodnie mniej wymagające, doskonałe dla każdego typu figury. Bardzo dobrze wyglądają w nich osoby o obfitszych kształtach.

Rurki to modowa propozycja dla wybranych. Odkrywają one każdą nadprogramową fałdkę i uwydatniają nieładny kształt nóg. Na pewno powinny się ich wystrzegać niskie dziewczyny z kobiecymi biodrami. Jeśli możesz pochwalić się długimi, szczupłymi i zgrabnymi nogami, to spodnie dla ciebie. Rurki doskonale wyglądają w towarzystwie balerinek, japonek oraz wysokich koturnów.

Każda z nas może wyglądać pięknie. Wystarczy tylko trafić na idealny fason spodni, w których będziemy atrakcyjne i modne.

Polecane wideo

Komentarze (158)
Ocena: 5 / 5
Jimbo (Ocena: 5) 18.04.2013 22:26
W dzwonach chodzą hipisi. Co za pojebana moda!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2012 14:33
dzwony są lepsze od rurek , w rurkach widać wszystkie niedoskonałości .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2011 17:29
ja noszę tylko rurki,ale nie uważam że dzwony to wiocha!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2009 18:43
nie cierpie dzwonów, chodzą w nich tylko osoby, które wstydzą się swoich nóg, aby pokazać je światu lub nie chce im się pracować nad zgrabną sylwetką ;P
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2009 20:28
Rurki, rurki.. ile mozna???? moda na rurki sie konczy, czas na cos nowego dziewczyny dzwony to hit sezonu !!!!! rurki nosilysmy juz od dawna no nie??? czas na dzwony . DZWONY KROLUJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie