Sneakersy dumnie podbijają ulice, stanowiąc nieodzowny element stylu athleisure

Poznaj szczegóły kapsułowej kolekcji Sprandi Retro Sneakers
Sneakersy dumnie podbijają ulice, stanowiąc nieodzowny element stylu athleisure
Sprandi Retro Sneakers
10.08.2021

Athleisure to więcej niż styl, to styl życia. Wszystkim aktywnym, dynamicznym i nowoczesnym osobom spodobają się inspirowane estetyką retro sneakersy z nowej kapsuły Sprandi.

Sneakersy - jak je nosić?

Ulubione sneakersy można nosić na rower i na spacer, sprawdzą się do biura w zestawie z garniturem i na weekendowy wypad w komplecie z dżinsami, pasują i do zwiewnych sukienek, i do legginsów. Już od dawna nie kojarzą się wyłącznie ze sportem. Dumnie podbijają ulice, stanowiąc nieodzowny element stylu athleisure.

Kapsułowa kolekcja Retro Sneakers Sprandi

W kapsule Retro Sneakers Sprandi znalazły się ponadczasowe modele dla niej i dla niego. Aktywne osoby każdy dzień traktują jak szansę na przeżycie czegoś nowego – kochają sport, podróżują w poszukiwaniu przygody, łakną nowych wrażeń.

Sneakersy Sprandi

Buty, które noszą, muszą sprostać wszystkim wyzwaniom codzienności. Miękka, stabilna i wygodna podeszwa sneakersów to podstawa. Wodze wyobraźni można puścić w kolorach, materiałach i detalach.

Sneakersy Sprandi

Nawiązujące do estetyki retro sneakersy wyróżniają się wykończeniem z oddychającej tkaniny, panelami kolorystycznymi łączącymi np. odcienie kawy z mlekiem z miętą albo bananową żółcią, czy też off-white z czernią, zapięciem na rzepy i sznurowadłami oraz charakterystycznym logo „S”.

Sneakersy Sprandi

Trik na nowy sezon? Ponadczasowe, uniseksowe i wszechstronne sneakersy zestawia się z grubymi skarpetkami.

Kolekcję Sprandi można kupić w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie