Galeria biżuterii artystycznej YES – zobacz zdjęcia!

Po 11 latach intensywnej pracy Galeria YES przeniosła się z siedziby przy Alejach Marcinkowskiego, do nowego miejsca. Galeria YES mieści się obecnie przy jednej z najbardziej wizerunkowych ulic Poznania, czyli ul. Paderewskiego 7, a wyszukany design wystroju wnętrza Galerii tworzy atmosferę wyjątkowości.
Galeria biżuterii artystycznej YES – zobacz zdjęcia!
09.12.2009

Blisko 200 osób, w środowy wieczór, odwiedziło GALERIĘ YES w Poznaniu. Założona z inicjatywy Magdaleny Kwiatkiewicz Galeria, dzięki bardzo konsekwentnej działalności wystawienniczej, prowadzonej przez Bożenę Gzellę – Leder, wypracowała sobie pozycję jednego z ważniejszych na mapie Polski miejsc promujących polską sztukę złotniczą. Inauguracji nowej siedziby towarzyszyła specjalna oprawa. Zaproszeni goście zostali wciągnięci przez aktorów w grę pełną magii i czarów, mydlanych baniek, śpiewu ptaków i dźwięków szalonego wiolonczelisty.

Poddając się, wypowiadanej przez Mistrza Ceremonii frazie: „Nie ma takiej fantazji, której wola i rozum ludzki nie zdołałyby przekształcić w rzeczywistość”, wszyscy goście z dużą otwartością przyjęli konwencję zabawy, decydując się na Podróż za Jeden Brylant.

Główną atrakcją owej podróży było przestąpienie progu tajemniczego miejsca, zza którego, oczom wszystkich przybyłych, ukazały się skarby Galerii YES, czyli nieprezentowane dotąd biżuteryjne prace takich artystów, jak: Andrzej Kupniewski, Sława Tchórzewska, Grzegorz Błażko, Agata Boniecka, Oliwia Kuczyńska, Krzysztof Roszkiewicz, Ewa Franczak, Jacek Szczepański, Marcin Tymiński.

Kolejnych gości, zainteresowanych niezwykłością kształtów i form unikatowej biżuterii autorskiej, Galeria YES zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 11-19, oraz w sobotę od godz. 11 do 15.

 

Materiały prasowe

 

Zobacz także:

 

Samotna w świecie mężatek

 

Jeśli jako jedyna z paczki zostaniesz sama, jest wielce prawdopodobne, że kumpelki (a w końcu także kumple) zaczną cię pytać, kiedy przyjdzie pora na ciebie.

 

Perfumy ukryte w biżuterii

 

Jeśli nie należysz jednak do elity Hollywood, borykasz się pewnie z dylematami – w co zainwestować, a na czym zaoszczędzić? Luksusowe dodatki, perfumy, a może biżuteria? Na szczęście, teraz nie musisz wybierać pomiędzy błyskotkami i ekskluzywnym zapachem.

Polecane wideo

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2009 20:05
ale artukuł ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2009 17:33
ale duzo fotek ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2009 01:22
Po ch*ju tych zdjec ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2009 22:58
zobacz zdjęcia? i gdzie te zdjecia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2009 21:58
Mało zdjęć, ale może to forma zachęcenia "zobacz troszkę i i idź do sklepu" ? ;-)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie