Najbardziej pożądane buty w styczniu. Gdzie kupić sznurowane botki na grubej podeszwie?

Noszą je od dawna z zamiłowaniem Hailey Bieber, Kendall Jenner i Miley Cyrus.
Najbardziej pożądane buty w styczniu. Gdzie kupić sznurowane botki na grubej podeszwie?
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/470978073535564600/) & deichmann.pl
06.01.2021

Jedne z najbardziej pożądanych butów w tym sezonie, ale znane i lubiane już od dekad. Noszą je od dawna z zamiłowaniem Hailey Bieber, Kendall Jenner i Miley Cyrus. Swoją popularność zawdzięczają modzie ulicznej i jej ikonom, dzięki czemu na dobre weszły na salony. Mowa o sznurowanych botkach na grubej podeszwie, których uniwersalność w stylizowaniu nie ma granic. Można je znaleźć w sklepie Deichmann w różnorodnych kolorach. Jeśli jeszcze nie masz takich w swojej szafie, to pora nadrobić zaległości!

Sznurowane botki na grubej podeszwie inspirowane są glanami i do mainstreamu weszły za sprawą stylu militarnego. Dokładnie tak samo jak uwielbiane przez wszystkich trencze, które niegdyś zarezerwowane były dla wojska. Na początku glany noszone były przez członków subkultur: metalowców i gotów. Później zdobyły uznanie mody ulicznej i gwiazd, a następnie zaczęły coraz bardziej przenikać do tego co powszednie. Stworzyło to zapotrzebowanie na produkcję butów lżejszych i bardziej funkcjonalnych od glanów np. poprzez umieszczanie suwaka po wewnętrznej stronie, czy skracanie cholewki. Obecnie niemal każda fashionistka ma sznurowane botki w swojej szafie.

Poniżej kilka najciekawszych modeli takich butów. Jeśli któreś z nich przykują Twoją uwagę, kliknij w KUP TERAZ, żeby wygodnie zrobić zakupy.

Zobacz także: Torebki-nerki Michael Kors, Furla, Calvin Klein. Mamy na ich punkcie obsesję!

#1

sznurowane botki319,99 zł, KUP TERAZ

#2

sznurowane botki139,99 zł, KUP TERAZ

#3

sznurowane botki139,99 zł, KUP TERAZ

#4

sznurowane botki219,99 zł, KUP TERAZ

#5

sznurowane botki159,99 zł, KUP TERAZ

#6

sznurowane botki111,99 zł, KUP TERAZ

Polecane wideo

Stylowy kącik Karoliny Pisarek. Takie home office to prawdziwe marzenie!
Stylowy kącik Karoliny Pisarek. Takie home office to prawdziwe marzenie! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Lisia (Ocena: 5) 08.01.2021 11:08
Bardzo lubię tego typu buty, moje ukochane od lat są Martensy, ale ostatnio właśnie przez to, że takie botki są modne, można znaleźć podobne w Venezii, czy innych 'sieciówkach' obuwniczych :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie