Rozwiązanie konkursu: Do kogo powędrują wyjątkowe skarpetki Many Mornings?

Oto lista laureatów!
Rozwiązanie konkursu: Do kogo powędrują wyjątkowe skarpetki Many Mornings?
Fot. manymornings.com / Mat. prasowe
18.12.2020

Drogie Kobiety! Czasami potraficie nas naprawdę mocno zaskoczyć! Tak jak teraz, kiedy przeglądałyśmy Wasze zgłoszenia do konkursu organizowanego wspólnie z marką Many Mornings. Wasza kreatywność i ujmująca szczerość dosłownie nie znają granic!

Z ogromną przyjemnością informujemy, do kogo powędrują nagrody:

Miejsce 1: Dorota K, Wyszków
Nagroda: 5 par skarpetek Many Mornings

Odpowiedź konkursowa na pytanie: Który wzór skarpetek Many Mornings ujął Cię najbardziej i dlaczego?

Moje wiecznie zmarznięte stopy uwielbiają skarpetki! Zwłaszcza te cieplutkie długie i z czesanej bawełny - chronią moje stopy przed zostaniem wieczną zmarzliną;) Z przyjemnością zatem otwieram stronę internetową Many Mornings i zanurzam się w cudowny świat skarpetkowego otulenia :) Z zachwytem odkrywam mnóstwo motywów świątecznych i zimowych - bałwanki, gwiazdki, pierniki, a także skarpetki tematyczne - dla fanów kosmosu, narciarstwa, przyszłych mam i tych którzy lubią poczuć aloha vibes ;) Dla każdego przygotowany jest wyjątkowy wzór, a przy tym każda para jest niepowtarzalna - skarpetki w parze są odmienne, ale tworzą spójną niepodzielną całość. Moje serce jednak najbardziej skradły te kobiece, „cyckowe”, nasze babskie, bliskie, swojskie i z ogromną dawką dobrej energii - SIMPLY THE BREAST. To niezwykle magiczne skarpetki - potrafią nie tylko skutecznie ogrzać kobiece stopki (i męskie też - w końcu mężczyźni też potrzebują ciepłych skarpet!), ale też wspierać kobiece inicjatywy, ukazywać naszą kobiecą solidarność, wzajemną pomoc, troskę o wspólne dobro oraz naszą kobiecą siłę - która jest w stanie o to dobro walczyć! Piękny wzór najróżniejszych piersi - małych, dużych, sterczących i tych tkniętych zębem czasu, z brodawką pięknie okraszającą sam środek piersi i tą opadającą ku dołowi - biusty są różne, ale wszystkie są piękne ważne, wartościowe i warte kochania - tak jak my - kobiety! Patrząc na te skarpetki z uśmiechem myślę o swoich piersiach - o tym, jak bardzo są dalekie od ideału i jak uwielbiam je pomimo tego - za to, że są, moje, intymne, kobiece. Doceniam je myśląc, jak bardzo cieszę się, że je mam i jak niesamowicie smutno by mi było, gdybym je nagle straciła - a znam i takie kobiety, i takie historie. Druga skarpetka przedstawia inną grafikę, lecz w 100% koresponduje z pierwszą - dopiero razem tworzą pełnię - kompletność kobiecego piękna ukazanego poprzez różne sylwetki kobiet. Moje ciało jest mieszkaniem mojego serca, mojej świadomości, wszystkich moich myśli, a także uczuć, emocji, doznań i ogromnej mocy sprawczej, która we mnie żyje! Bez niego nie istnieje, dlatego kocham je bezwarunkowo - bo jest jedyne jakie mam. Ta absolutnie wyjątkowa para skarpetek mówi do mnie: Wszystkie jesteśmy PIĘKNE, a razem jesteśmy też wyjątkowo SILNE!

Miejsce 2: Aldona Rz., Dzierżoniów
Nagroda: 1 para skarpetek Many Mornings

Moja Kochana Mama była tak miła, że urodziła mnie 34 lata temu, Babcia wymyśliła mi najfajniejsze imię Aldona i tak sobie żyję w dolnośląskim mieście Dzierżoniów. Mimo ukończonego licencjatu w kierunku paramedycznym, wkręciłam się w branżę gastronomiczną i od 6 lat restauracja Gaspar jest moim drugim domem.

Śledzę artykuły na Waszej stronie od ok. 2 lat. Najbardziej lubię te o życiu, zdrowiu i ciekawostkach ze świata. Wasz konkurs bardzo mnie zainteresował, ponieważ momentalnie patrząc na modele skarpetek - motyw wesołych, krągłych kobiet rozczulił mnie swoim pozytywnym przekazem. Utożsamiłam się z zamysłem projektu, bo ja też jestem taką wesołą, otwartą, komunikatywną, wyzwoloną kobietą.

Mimo iż nie mam super wyrobionego ciała, figury o idealnych wymiarach, od 20 lat noszę krótką, męską fryzurę - to fantastycznie czuję się sama ze sobą. Nauczyłam się akceptować swoje małe niedociągnięcia i doceniać swoje zalety. Codziennie rano budzę się z myślą, że muszę dobrze przeżyć swoje życie, bo mam je tylko jedno. Małe wyzwania życiowe i pokonywanie przeciwności podnoszą moją pewność siebie. Drobne pozytywne gesty innych ludzi niesamowicie mnie cieszą, małe sukcesy sprawiają, że zasługuję na małe nagrody (nowa woda toaletowa, fantazyjna bluzeczka czy nowe kolorowe skarpetki ;P). Jestem bardzo świadoma swojej kobiecości, lubię ładnie wyglądać dla samej siebie i zawsze wychodzę z założenia, że normalnie przeciętna inaczej dziewczyna powinna czuć się seskownie zarówno w T-shircie, jeansach i trampkach, ukochanych domowych dresach i kapciach, w zmysłowej koronkowej nocnej koszulce czy eleganckiej sukni i wysokich szpilkach. I co najważniejsze musi lubić siebie obojętnie, czy ma figurę Twiggy czy kobiece krągłości jak Megan Trainor (no takie zbliżone do wesołych panienek na ciemnym tle z jasnoróżowym ściągaczem ;P).
Pozytywne podejście do życia, nieprzejmowanie się mało znaczącymi drobnostkami, robienie tego, co się lubi i robienie tego dobrze, realizacja celów i pasji, uśmiech na twarzy i dobry błysk w oku, otwartość i wrażliwość, pozwolą nam poczuć się dobrym człowiekiem. Bo to jest najważniejsze. Nie robić nikomu krzywdy ani przykrości, nabyć cudowną moc, że ludzie uśmiechają sią na Twój widok i uważają za jedną z ciekawszych osób w życiu.

To taka mała cząstka mojej życiowej filozofii, jak pozytywnie przechodzić przez największą przygodę zwaną ŻYCIEM.

Miejsce 3: Julia D., Chełmek
Nagroda: 1 para skarpetek Many Mornings

Obecna sytuacja panująca w naszym kraju zmusiła mnie do odkrycia swojej wartości oraz świadomości jako kobieta. Brak akceptacji i zrozumienia, przemoc oraz odbieranie praw kobietom to coś, na co nigdy nie będę się zgadzać.

Mam na imię Julia i pochodzę z okolic Oświęcimia - miasta znanego z okrucieństwa oraz pozbawiania resztek człowieczeństwa, stąd też jestem bardzo wrażliwa na tematy związane z brakiem tolerancji oraz nieszanowaniem ludzi.

Moje wymarzone skarpetki Many Mornings to oczywiście wzór Simply the Breast, nie chodzi tutaj tylko o kolorystykę, ale również o przesłanie, które skarpetki ze sobą niosą - poszanowanie nas kobiet oraz naszych praw.

Miejsce 4: Jessica P., Warszawa
Nagroda: 1 para skarpetek Many Mornings

Najbardziej ujął mnie wzór skarpetek „Simply The Breast”. Dlaczego? Bo jest to wzór namawiający do akceptacji i samoświadomości swojego ciała. Dla niektórych wizerunek piersi może być kontrowersyjny, ale przecież to jest tylko nasze ciało! A piersi są jednym z jego elementów. Warto przełamywać tabu i rozmawiać o samoświadomości swojego ciała: o tym, że należy o nie dbać i się badać, o tym, że każdy je ma, ale każde jest różne. Niektóre piersi są małe, inne duże, wklęsłe, z dużymi brodawkami. Są kobiety bez piersi. I wszystko to jest ok! Dodatkowo podoba mi się wizerunek nagich kobiet biegających wolno i bez skrępowania. Bo jak sama nazwa wskazuje - jesteśmy simply the breast, po prostu najpiękniejsze i najlepsze w takim ciele, jakie mamy, w takiej prawdziwej, naszej, jedynej i niepowtarzalnej wersji.

Miejsce 5: Joanna D., Przemyśl
Nagroda: 1 para skarpetek Many Mornings

Cóż mogłoby mnie ująć i zainspirować bardziej niż pochwała kobiecej siły i jedności, czyli wzór Many Mornings Simply the Breast! Niezwykły i tak potrzebny nam teraz przekaz dodaje mi otuchy jako jednej z kobiet, jako pracownicy służby zdrowia i zarazem przyjaciółki pięknej i silnej kobiety walczącej z rakiem piersi. Jestem zachwycona tym projektem, kolorystyką, inicjatywą i jego realizacją. Jesteśmy w tym razem!

Raz jeszcze dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, a laureatkom serdecznie gratulujemy! Nagrody zostaną do Was wysłane w ciągu 21 dni roboczych.

Polecane wideo

Wiesz jak wymówić nazwy tych marek? Do tej pory wszyscy robili to źle
Wiesz jak wymówić nazwy tych marek? Do tej pory wszyscy robili to źle - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie