Konkurs: Wygraj skarpetki od Many Mornings!

Marka cały zysk ze sprzedaży Simply The Breast w X i XI przekazała m.in. na wsparcie Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Teraz te skarpetki możesz wygrać w naszym konkursie.
Konkurs: Wygraj skarpetki od Many Mornings!
Fot. manymornings.com / Mat. prasowe
17.12.2020

O marce Many Mornings pisałyśmy kilka dni temu, ponieważ model skarpetek Simply The Breast jest wyjątkowy z kilku powodów. Przede wszystkim - pozwolił zgromadzić na rzecz walki o prawa kobiet ponad 90 000 złotych!

W październiku i listopadzie cały dochód z ich sprzedaży został przeznaczony na wsparcie Ogólnopolskiego Strajku Kobiet i Aborcyjnego Dream Teamu, dzięki czemu na ten cel udało się przekazać aż 60 000 złotych!

Ponieważ całkowity zysk z zakupu produktów przerósł najśmielsze oczekiwania założycieli firmy, możliwe było także wsparcie dla kolejnych 2 organizacji wspierających walkę o prawa kobiet - Fundacji Dziewuchy Dziewuchom i Stowarzyszenia Łódzkie Dziewuchy Dziewuchom w łącznej wysokości 30 628,88 złotych. Dzięki takiej dystrybucji środków Many Mornings wsparło nie tylko 3 ogólnopolskie organizacje stojące na straży kobiecych praw w naszym kraju, ale także lokalne stowarzyszenie, działające w obszarze naturalnym dla działań z zakresu społecznej odpowiedzialności łódzkiej firmy.

Many Mornings podkreśliło, że był to największy - w skali wszystkich zorganizowanych przez nich dotąd akcji - wymiar wsparcia finansowego, jakiego mogli udzielić dzięki zakupom swoich klientów. Kwota wsparcia dla tego projektu, pokazuje siłę społecznego buntu – ta siła jest kobietą!

Tym bardziej cieszymy się, że wspólnie z tą wspaniałą marką możemy zorganizować konkurs, w którym do wygrania będą skarpetki, które pomogły wesprzeć prawa kobiet i wpisują się w filozofię body neutrality, głoszącą, że to nie wygląd ciała stanowi o wartości kobiety.

many mornings

Oto, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

1. Zapoznaj się z Regulaminem konkursu, który znajdziesz TUTAJ.

2. Odpowiedz na pytanie konkursowe:

Który wzór skarpetek Many Mornings ujął Cię najbardziej i dlaczego?

Odpowiedź wyślij na: [email protected] w tytule maila wpisując KONKURS MANY MORNINGS.

3. Pamiętaj o dodaniu do odpowiedzi konkursowej swojego imienia, nazwiska, rozmiaru stopy, adresu, numeru telefonu dla kuriera oraz poniższych zgód:

A. „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Wygraj skarpetki Many Mornings” i akceptuję jego treść w całości.”

B. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Wygraj skarpetki Many Mornings”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

C.„Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „Wygraj skarpetki Many Mornings”.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 17 grudnia 2020, do godz.14:00.

Wyłonimy 5 zwycięzców, którzy otrzymają:

I miejsce - 5 par skarpetek
miejsca II-V - po 1 parze skarpetek

Powodzenia!

Polecane wideo

Mięciutkie kapcie-chmurki. Absolutny hit wśród influencerek
Mięciutkie kapcie-chmurki. Absolutny hit wśród influencerek - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie