Robert Kupisz ponownie zaprojektował kurtki i płaszcze dla TIFFI!

Na życzenie klientów wracają kultowe kurtki z kolekcji QΠШ x TIFFI.
Robert Kupisz ponownie zaprojektował kurtki i płaszcze dla TIFFI!
Fot. Agata Serge / mat. prasowe
28.08.2020

W zeszłym sezonie QΠШ Robert Kupisz po raz pierwszy połączył siły z marką TIFFI. W sezonie jesień zima 2020/21 marki wznawiają kolekcję kurtek, kamizelek i płaszczy, które podbiły serca fanów nonszalanckiego stylu QΠШ.

"Popularność kolekcji przeszła nasze oczekiwania. Klienci obu marek byli nią zachwyceni! Dostaliśmy dużo informacji od klientów, że niestety nie zdążyli kupić wymarzonych modeli z powodu braku rozmiaru, dlatego na ich prośbę zdecydowaliśmy się wyprodukować kolejną partię kolekcji i przywrócić ją do sprzedaży w tym sezonie. Mamy nadzieję, że tym razem wszyscy będą zadowoleni i uda im się w końcu kupić produkt na który czekali” - o współpracy opowiada Ania Borowska, Prezes marki QΠШ Robert Kupisz.

Zobacz także: Sandały rybaka to najmodniejsze „ugly shoes” tego sezonu. Rządzą wszystkimi stylizacjami

Skierowana do kobiet i mężczyzn kolekcja QΠШ x TIFFI to kurtki, kamizelki i długie płaszcze w charakterystycznym dla QΠШ Robert Kupisz stylu. Poszczególne modele uszyto z ortalionu z nadrukiem zmultiplikowanego logo QΠШ, inne natomiast zdobią naszywki z rozpoznawalnym znakiem firmowym. Kurtki i kamizelki wypełnione zostały najwyższej jakości puchem (80% puch, 20% pierze). W kolekcji dominują kolory charakterystyczne dla QΠШ Robert Kupisz szarości, pudrowy róż i czerń. Tegoroczna odsłona kolekcji została uzupełniona o najpopularniejszy model kamizelki z ozdobnymi zamkami w nowej odsłonie kolorystycznej.

Kolekcję QΠШ x TIFFI ilustrują dynamiczne zdjęcia autorstwa Agaty Serge. Do udziału w sesji Robert Kupisz zaprosił modelkę Karolinę Warzechę i Rafała Jonkisza – akrobatę i Mistera Polski 2015. Efektem współpracy są pełne energii zdjęcia stylowej pary na tle kolorowych konstrukcji z kontenerów morskich.

Uzupełnieniem zdjęć jest zaskakujący film pomysłu Pawła Grabowskiego z WOW Pictures.

kupisz x tiffi

kupisz x tiffi

kupisz x tiffi

kupisz x tiffi

kupisz x tiffi

kupisz x tiffi

kupisz x tiffiZDJĘCIA:
Fotograf: Agata Serge
Modelka: Karolina Warzecha / Model Plus
Model: Rafał Jonkisz
Makijaż i włosy: Koleta Gabrysiak
Stylista: Robert Kupisz
Digi Tech: Adam Słowikowski
Asystent fotografa: Zuza Gołaś
Produkcja: Krzysztof Malinowski / KM Media, Ania Borowska / Art Works

Mat. prasowe

Polecane wideo

Hacked bob. Nonszalancka i buntownicza wersja kultowego cięcia, w której się zakochasz
Hacked bob. Nonszalancka i buntownicza wersja kultowego cięcia, w której się zakochasz - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.08.2020 16:53
kurtka może i fajna, ale -jak napisał gość - ta elegancja prostytutek zabija wszystko...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.08.2020 23:57
Ojej, ta panienka w butach z cholewami do krocza; to styl na tirówkę, to elegancja prostytutek. Takie buty od zawsze to symbol kobiet najstarszego zawodu świata, ich służbowy mundurek. Taki głupi przekaz to prowokacja seksualna i brak wrażliwości i odpowiedzialności społecznej na los innych kobiet.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie