Podręczna ściągawka z trendów na teraz

Tego lata rządzą wzory o rodowodach z całego świata. Będą nas zdobić przez cały sezon. Pamiętaj o tym szczególnie teraz, gdy nadszedł cudowny czas wyprzedaży.
Podręczna ściągawka z trendów na teraz
10.07.2008

Hitem sezonu są gladiatorskie sandały, sięgające aż do kolan. Mogą być płaskie lub na szpilce. Pasują do zwiewnych, długich lub krótkich sukienek. Są świetną alternatywą dla ciężkich koturnów.

Pasy w talii nadal są hot! W tym sezonie powinny jednak przypominać Obi, czyli te, którymi Japonki przewiązują sobie kimona. Są delikatne i barwne, a więc jak najbardziej zgodne z aktualnymi trendami.

Flagi narodowe inspirują projektantów. Na przykład u Chanel modelki maszerowały w granatowych sukienkach połączonych z żakietami w biało-czerwone paski. Uwaga - z tym motywem można łatwo przesadzić, więc w tym przypadku prosimy o rozwagę. Dodatki stonowane, w ilości minimum.

Biżuteria Masajów jest bardzo wziętym gadżetem w tym sezonie. Bransoletki, naszyjniki i haftowane sukienki są absolutnie niezbędne w naszej letniej szafie. Pasują zarówno na plażę, jak i na egzotyczny wypoczynek czy podróż do pracy.

Sari jest kolejnym odkryciem, po które chętnie sięgają gwiazdy. Kolorowe, skromne lub bogato zdobione, dłuższe albo krótsze. Asymetryczne sari jest świetnym rozwiązaniem na upalne letnie wieczorowe spotkania.

Polecane wideo

Komentarze (38)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2008 19:48
Bożee... te nogi :| to jest katastrofa co Ci okropni ludzie zrobią z tych biednych dziewczyn ! :( to sama skóra i kości normalnie! Jak można to podziwiać.. no ja nie rozumiem...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2008 00:24
świetne ! ! !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2008 19:11
Butki 1, 3 xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2008 11:56
podoba mi się pierwsza i druga kreacja - ale bez butów ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2008 17:52
Wreszcie ubrania takie jak sari wyjrzały na światło dzienne ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie