PRIVÉ REVAUX: Od dzisiaj kupisz w Polsce kultowe okulary, które uwielbiają gwiazdy z całego świata

Przejrzałyśmy kilka modeli i mamy problem… Są tak ładne, że nie wiemy, na które się skusić!
PRIVÉ REVAUX: Od dzisiaj kupisz w Polsce kultowe okulary, które uwielbiają gwiazdy z całego świata
Fot. Vision Express / Privé Revaux
02.06.2020

Privé Revaux, przystępna cenowo i uwielbiana przez światowej sławy gwiazdy marka, zamierza zawojować rynkiem w Polsce we współpracy z wyłącznym partnerem w naszym kraju – Vision Express, polskim liderem sprzedaży okularów. Marka, której ambasadorami są m.in.: Jamie Foxx, Ashley Benson czy Hailee Steinfeld, jest już dostępna w szerokiej dystrybucji w sieci sklepów stacjonarnych i sklepie internetowym eu.priverevaux.com. Okulary Privé Revaux pojawiły się dziś oficjalnie nie tylko w Polsce, ale także w innych europejskich krajach: w Vision Express w Wielkiej Brytanii, Apollo-Optik w Niemczech, Atasun Optik w Turcji, GrandOptical i Pearle w Belgii, Eyewish i Pearle w Holandii.

„Niezmiernie się cieszę, że możemy zaoferować markę okularów Privé Revaux klientom w Europie” – powiedział David Schottenstein, założyciel i dyrektor generalny Privé Revaux. „Naszym celem jest dostarczanie najlepszej jakości produktów i usług w przystępnej cenie i na całym świecie, a Vision Express i cała grupa GrandVision są idealnym partnerem do osiągnięcia tego celu.”
199 zł

Jamie Foxx, partner w Privé Revaux, dodaje: „Współpraca z Vision Express w zakresie wprowadzenia naszej wystrzałowej i – co równie ważne – niedrogiej marki na całym świecie jest ogromnym osiągnięciem. Nie mógłbym być bardziej podekscytowany przyszłością i dalszym rozwojem Privé Revaux”.

Marka Privé Revaux to szeroki asortyment ręcznie tworzonych, modnych, ale też klasycznych okularów przeciwsłonecznych oraz okularów chroniących przed niebieskim światłem z możliwością dodania korekcji, w cenie już od 169 zł za parę. Ponadto, klienci Privé Revaux mogą spodziewać się limitowanych kolekcji zaprojektowanych przez gwiazdy współpracujące z marką, m.in. aktorki Madelaine Petsch, znanej z serialu Riverdale, aktorki i piosenkarki Dove Cameron oraz supermodelki Adriany Limy. Każdy model Privé Revaux jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym m.in. z acetatu, dzięki któremu okulary są jednocześnie lekkie i odporne na uszkodzenia. Posiadają one również soczewki chroniące przed promieniowaniem UVA/UVB, oraz powłokę blokującą niebieskie światło, aby odciążyć zmęczone oczy przed działaniem komputerów czy smartfonów.


okulary prive revaux199 zł

Hailee Steinfeld:Dzięki niezwykle szerokiemu portfolio niedrogich okularów korekcyjnych
i przeciwsłonecznych marka Privé Revaux jest dostępna cenowo dla wszystkich, niezależnie od tego jaki styl preferują. Teraz, współpracując z Vision Express, nasze kultowe okulary dostępne są dla naszych przyjaciół i fanów także w Polsce”. Ashley Benson dodaje: „Okulary przeciwsłoneczne są moim ulubionym dodatkiem i uważam, że każdy z nas potrzebuje co najmniej kilku par. Cieszę się, że możemy teraz zaoferować niesamowitą wartość klientom Privé Revaux na całym świecie, nie rezygnując z jakości. Nie mogę się doczekać reakcji wszystkich na nasze projekty!”.

okulary prive revaux199 zł

Marka Privé Revaux została stworzona przez elitarny zespół, w efekcie wspólnej pasji do stylu i jakości przedsiębiorcy Davida Schottensteina, sławnych wizjonerów Jamiego Foxx’a, Hailee Steinfeld i Ashley Benson, a także dyrektorów kreatywnych Roba Zangardi i Mariel Haenn. W ciągu dwóch krótkich lat marka stała się liderem w branży okularów, dzięki wysokiej jakości i przystępnych cenowo produktom. Nieustannie nie tracąc pozycji lidera w designie i innowacjach, Privé Revaux wnosi na rynek niespotykaną wartość, w zgodzie z ideą, że okulary projektantów nie powinny być luksusem zarezerwowanym dla wybranych.

okulary prive revaux169 zł

okulary prive revaux199 zł

O PRIVÉ REVAUX EYEWEAR
Firma Privé Revaux Eyewear została założona, aby zawojować rynek okularów jako dostawca wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie. Została zbudowana w oparciu o wspólną pasję do stylu i jakości przez przedsiębiorcę Davida Schottensteina wraz ze sławnymi wizjonerami Jamiem Foxxem, Hailee Steinfeld i Ashley Benson, a także dyrektorami kreatywnymi Robem Zangardi i Mariel Haenn. Z ponad 100 ręcznie wykonanymi i oprawami z polaryzacją od 169 zł każdy może być kimkolwiek. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź eu.priverevaux.com. #ReframeYourself #PrivePeople

O VISION EXPRESS
Vision Express to firma medyczna, której misją jest kompleksowe dbanie o dobrą jakość widzenia i zdrowie oczu. Jest liderem w branży optycznej, z siecią obejmującą ponad 220 profesjonalnych salonów w całej Polsce. Vision Express oferuje ogromny wybór wysokiej jakości okularów i soczewek kontaktowych. Wszystkie salony zapewniają profesjonalne badanie jakości wzroku. Vision Express jest częścią grupy GrandVision – światowego lidera w sprzedaży detalicznej produktów optycznych działającego w ponad 40 krajach w Europie, obu Amerykach, na Bliskim Wschodzie i w Azji. GrandVision obsługuje swoich klientów w ponad 7 000 sklepach i zatrudnia ponad 37 000 pracowników, którzy każdego dnia udowadniają, że DBAJĄ O TWOJE OCZY. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://visionexpress.pl/promocje/prive-revaux/.

Mat. prasowe

Polecane wideo

Karmelowe paznokcie. Najbardziej apetyczny manicure, któremu nie można się oprzeć
Karmelowe paznokcie. Najbardziej apetyczny manicure, któremu nie można się oprzeć - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie