Reebok celebruje święto społeczności LGBT+ kolekcją „All types of love”

Kampania zachęca do wyrażania siebie poprzez szeroką gamę obuwia, odzieży i akcesoriów.
Reebok celebruje święto społeczności LGBT+ kolekcją „All types of love”
Fot. mat. prasowe
27.05.2020

Kolekcja Reeboka "All types of love" jest częścią kampanii "Proud Notes", w którą marka zaangażowała aktywistów i członków społeczności LGBT+. Zachęca ona do wyrażania siebie poprzez szeroką gamę obuwia, odzieży i akcesoriów.

Kampania stanowi platformę dla autentycznych, pełnych pasji osób do dzielenia się swoimi wyjątkowymi historiami i podróżami. „Proud Notes” jest swego rodzaju listem miłosnym od przyjaciół i rodziny w społeczności LGBTQ+, świętując i podkreślając różne sposoby wyrażania miłości, akceptacji i uznania. W porywającym video przedstawiono historie pięciu osób, którzy dzielą się intymnymi listami, które dostali od swoich bliskich.

Zobacz także: 10 bazowych ubrań w twojej szafie - stworzysz z nich tysiące kultowych stylizacji

Kolekcja „All types of love” specjalnie przygotowana na tą okazję, składa się z najbardziej rozpoznawalnych modeli marki, m.in. Classic Leather, Club C 85, Zig Kinetica, Nano X, Forever Floatride Energy i Instapump Fury, które tym razem możemy dostać w kolorach tęczowej flagi. Barwy naniesiono tak, że wyglądają jak pomalowane akwarelami lub metodą tie dye. Niektóre zostały pokryte kolorami w całości, inne zyskały wyłącznie tęczowe elementy: wkładki, sznurówki czy zapiętki. W kolekcji znajdziemy również koszulki, szorty, spodnie oraz akcesoria z logo marki przyozdobionym tęczową flagą.

Reebok zawsze celebrował nieustanne przekraczanie granic i redefiniowanie norm. W ramach wsparcia społeczności marka przekazała 75 tysięcy dolarów na projekt "It Gets Better" ( https://itgetsbetter.org/), który pomaga, wspiera i łączt młodzieży LGBT + na całym świecie.

Kolekcja „All types of love” jest już w części dostępna na stronie www.reebok.pl , a w połowie czerwca będzie ją można również znaleźć na www.answear.com

Mat. prasowe

reebok lgbt

119 zł

reebok lgbt

129 zł

reebok lgbt

449 zł

Polecane wideo

Ranking najbardziej pożądanych kolorów oczu. Kolejność nie jest przypadkowa
Ranking najbardziej pożądanych kolorów oczu. Kolejność nie jest przypadkowa - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie