CCC wraca do normalności. Od 20 kwietnia można już wejść do niektórych sklepów

Otwartych jest już ponad 120 sklepów marki.
CCC wraca do normalności. Od 20 kwietnia można już wejść do niektórych sklepów
fot. Instagram @cccshoesbags
20.04.2020

Zgodnie z rozporządzeniami związanymi ze stopniowym luzowaniem gospodarki, od 20 kwietnia 2020 roku codziennie otwierane są z powrotem kolejne stacjonarne sklepy CCC. Priorytetem wciąż jest zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa: zarówno dla klientów, jak i pracowników. Z myślą o tych pierwszych przy wejściach do sklepów znajduje się dozownik z płynem dezynfekującym, obowiązują limity liczby klientów w sklepie oraz o zachowanie bezpiecznych odległości. CCC rekomenduje także płatności bezgotówkowe. Z kolei do dyspozycji pracowników są płyny dezynfekujące, maseczki oraz rękawiczki.

Fot. materiały prasowe

W czasie domowej izolacji CCC zapewniło swoim przyjaciołom świetną rozrywkę pod hasłem #hometimestories: od treningów sportowych live (prowadzonych przez Agatycze czy Olę Kowal) poprzez porady modowe najlepszych polskich stylistów (m.in. Alicji Werniewicz, Karoliny Limbach), aż do spotkań ze znanymi influencerami (Jessicą Mercedes, Olivią Kijo, WhatAnnaWears, Zosią Ślotałą i wieloma innymi). Nie zapomniano także o najmłodszych: dla nich CCC przygotowało specjalne kolorowanki, mogli także posłuchać bajek czytanych przez Małgorzatę Kożuchowską (ambasadorkę jednej z marek CCC – Lasocki).

Fot. materiały prasowe

Pod hasłem #RazemMożemyWięcej marka włączyła się w walkę z pandemią koronawirusa. Przeprowadzono akcję, w której 10 zł z każdej sprzedanej pary butów Lasocki przekazano dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ulicy Koszarowej we Wrocławiu. Wyprodukowano kilkanaście tysięcy sztuk ochraniaczy na buty na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu oraz szpitalom w Legnicy i Zielonej Górze. Podarowano koszulki i ponad tysiąc par butów dla służb medycznych z Pogotowia Ratunkowego w Polkowicach, Legnicy i Głogowie, a marka DeeZee (należąca do Grupy Kapitałowej CCC) przekazała 10.000 maseczek ochronnych dla polskich szpitali zakaźnych.

Fot. materiały prasowe

CCC nie ustaje w niesieniu pomocy, a tymczasem już teraz rusza z kolejną porcją instagramowych atrakcji, tym razem pod hasłem: #TęskniliśmyZaWami. Czeka na was całe mnóstwo modowych aktywności z udziałem najlepszych i największych nazwisk z Polski i nie tylko. Pokażą, jak o siebie zadbać w tym trudnym czasie, co powinno się znaleźć w każdej wiosennej garderobie, nie zapomną też o sporcie i rozrywce. Obserwujcie oficjalne kanały CCC na Instagramie i Facebooku, będzie naprawdę interesująco! CCC, my tęż tęskniliśmy!

 

Materiał partnera

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.04.2020 16:29
Super
odpowiedz

Polecane dla Ciebie