Nostalgia i tęsknota za wolnością. Najnowsza kampania polskiej marki przenosi nas do krainy marzeń

A przy okazji proponuje najmodniejsze kolory i fasony sezonu wiosna-lato 2020!
Nostalgia i tęsknota za wolnością. Najnowsza kampania polskiej marki przenosi nas do krainy marzeń
fot. materiały prasowe
21.04.2020

Wiosenną kampanię marki Born2be o nazwie Somewhere zobrazował nakręcony na Sycylii zmysłowy materiał video. Klimatowi wolności i cudownym krajobrazom towarzyszy przepiękna muzyka.

Kampania Somewhere to nic innego jak poszukiwanie utraconej wolności i tęsknota za tym, co sprawiało poczucie życia na własnych zasadach. Zestawienie czterech żywiołów: ziemi, ognia, powietrza i wody uświadamia bohaterce, za czym tak naprawdę tęskniła. Odkrywamy niezwykłe wybrzeże Scala Dei Turchi czy surowe krajobrazy wulkanu Etna. Prawie tam jesteśmy!

Fot. materiały prasowe

Powrót na łono natury to – według Born2be – zwiewna i delikatna garderoba, w której znaczącą rolę odgrywa wygoda i funkcjonalność. Marka po raz kolejny udowadnia, że adaptowanie swoich pomysłów do światowych trendów ma opanowane do perfekcji. Motyw przynależności do natury, który był główną inspiracją kampanii, doskonale widać w zwiewnych, romantycznych sukienkach oraz luźnych koszulach w pastelowych kolorach. W nowej kolekcji nie brak też dzianinowych spodni. Całości dopełniają buty: raz są to ciężkie sztyblety, a kiedy indziej – delikatne sandały na słupku. Wszystko w zależności od potrzeb i zmieniających się warunków.

Fot. materiały prasowe

Oś kolekcji stanowią również ciekawe stylizacyjne zabiegi, na przykład łączenie przewiewnych koszul z cięższymi, oversize’owymi marynarkami, a w prześwitujących tkaninach stawianie na popularną warstwowość oraz  nawiązanie za pomocą wzorów i odcieni do natury.

 

Materiał promocyjny

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.04.2020 15:45
lubię ubrania w takim klimacie. Oby wreszcie można było z domu wyjść...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie