#strojesienahomeoffisie to akcja, która podbija Instagram. O co w niej chodzi?

Przyłącza się do niej coraz więcej osób, i wcale się nie dziwimy!
#strojesienahomeoffisie to akcja, która podbija Instagram. O co w niej chodzi?
Fot. Instagram.com (@karolinalimbach/@angelika_warlikowska)
20.03.2020

Pandemia koronawirusa skutecznie uziemiła miliony ludzi. W mediach społecznościowych trwa akcja #zostańwdomu, promująca społeczną izolację, tak aby nie doprowadzić do dalszego rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. Wiele aspektów życia przeniosła się do Sieci - zwłaszcza praca, nauka, a także kultura i rozrywka. 

Zobacz również: Jak pracować dzień w dzień z domu i nie zwariować?

W związku z pracą z domu nie musimy zaprzątać sobie głowy obmyślaniem codziennych stylizacji ani poświęcać czasu na układanie fryzury i perfekcyjny makijaż. Z jednej strony jest to dość przyjemne, ale z drugiej wielu osobom nudzi się wieczne siedzenie w wyciągniętym dresie i starym swetrze. W końcu nic tak nie poprawia humoru, jak dobrze dobrana stylizacja i zabawa makijażem.

Koronawirus a praca z domu: akcja #strojesienahomeoffisie

Dlatego stylistka polskiego magazynu “Elle”, Karolina Limbach, zapoczątkowała wyjątkową akcję #strojesienahomeoffisie. Zaczęła wrzucać na swoje konto na Instagramie zdjęcia swoich codziennych, kolorowych i oryginalnych stylizacji z myślą o pracy w domu, udowadniając przy tym, że siedząc zamkniętą w czterech ścianach równie dobrze można nieco poprawić sobie humor poprzez strojenie się.  

Do akcji Karoliny Limbach przyłączają się kolejne osoby i wrzucają zdjęcia swoich stylizacji pod hashtagiem #strojesienahomeoffisieNajlepsze z nich zobaczycie w naszej galerii. Jak podoba wam się taki pomysł w ramach walki z nudą w dobie społecznej izolacji? 

Polecane wideo

20-latka zarabia na swojej urodzie prawdziwą fortunę. Nie musi nawet pracować
20-latka zarabia na swojej urodzie prawdziwą fortunę. Nie musi nawet pracować - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
Olka (Ocena: 5) 25.03.2020 10:58
Moim zdaniem to super akcja, należy pamiętać teraz by dbać o siebie - tak człowiek czuje się od razu lepiej :) Niedawno kupiłam szpilki w Venezii, teraz chodzę w nich chociaż i po domu, żeby się nacieszyć ;p
odpowiedz
www.GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 23.03.2020 09:41
każdy teraz wybrał wygodny luźny strój pod czas pracy na kanapie 😁
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2020 19:45
Ja mieszkam sama i w końcu mogę wyglądać jak żul i się wyluzować. Hybrydy spadły, odrost z 5cm, tłuste włosy, stary dres, 0 makijażu. Czyż to nie jest piękne że można sobie odpocząć od tego „bycia idealną” ? :D
odpowiedz
pp (Ocena: 1) 20.03.2020 14:44
LOL to ta strona dalej działa? szok :o
odpowiedz

Polecane dla Ciebie