Tak brzydka, że aż ładna. Ta torebka podbija świat mody i zaraz będzie wyprzedana w sklepach

Może i nie jest zbyt praktyczna, ale za to jest szalenie stylowa.
Tak brzydka, że aż ładna. Ta torebka podbija świat mody i zaraz będzie wyprzedana w sklepach
Fot. Instagram.com (@threadsstyling/@moonistylepicks)
03.03.2020

Na całym świecie właśnie kończą się Tygodnie Mody, znane też jako Fashion Week. Do tych najsłynniejszych zaliczają się m.in. imprezy organizowane w Paryżu, Mediolanie, Londynie czy w Nowym Jorku. To właśnie podczas tych modowych wydarzeń najsłynniejsi projektanci prezentują całemu światu swoje nowe kolekcje, a na nich następnie wzorują się popularne sieciówki podczas prac nad nowym asortymentem. Tym samym trendy z wybiegów podczas Fashion Week jakiś czas później są dostępne także dla nas, zwykłych śmiertelników. 

Zobacz również: Balonowe dżinsy. Tej wiosny na ulicach nie zobaczysz żadnych innych spodni

Fashionistki i blogerki modowe, które brały udział w tegorocznych Tygodni Mody już dzielą się swoimi wrażeniami na temat pokazów oraz nowych trendów w mediach społecznościowych. W tym roku uwagę wszystkich przykuł zwłaszcza jeden, bardzo oryginalny model torebki. Można nawet powiedzieć, że nieszczególnie przypomina jakąkolwiek torebkę, jaką do tej pory widzieliśmy. Niektórzy są nawet zdania, że jest... tak brzydka, że aż ładna. Chodzi o torebkę-sakiewkę od marki Bottega Veneta. 

Sakwa czy też worek od włoskiego domu mody podbił serca miłośniczek mody i trendów - dziś to jedno z najbardziej pożądanych akcesoriów na sezon wiosna 2020. Influencerki chętnie pozują z torebkami od marki Bottega Veneta na Instagramie. Jako że torebki nie posiadają żadnych pasków ani uchwytów, należy nosić ją pod pachą albo dzierżyć w dłoni. Mało wygodne, ale za to szalenie stylowe.  

W galerii poniżej zobaczycie najmodniejsze stylizacje z torebkami-sakiewkami marki Bottega Veneta. Jak wam się podobają? 

Polecane wideo

Jest tak ładna, że nie musi pracować. Dzięki urodzie kupiła dom i żyje w luksusie
Jest tak ładna, że nie musi pracować. Dzięki urodzie kupiła dom i żyje w luksusie - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 27.04.2022 11:19
Mi się ona osobiście podoba <3
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.03.2020 13:04
na pierwszych dwóch zdjęciach szału nie ma, a reszta się nie wyświetla, tak że...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.03.2020 15:28
To już było modne... jakieś 15 lat temu.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie