10 zjawiskowych nowości z kolekcji BLASK od W.KRUK (Pierścionki, kolczyki, łańcuszki)

W.KRUK już od 180 lat celebruje kobiecość i jej unikalny blask. Zobaczcie najpiękniejszą biżuterię z nowej, urodzinowej kolekcji.
10 zjawiskowych nowości z kolekcji BLASK od W.KRUK (Pierścionki, kolczyki, łańcuszki)
Fot. W.KRUK / Mat. prasowe
02.03.2020

Najstarsza marka jubilerska w Polsce obchodzi jubileusz. W.KRUK już od 180 lat projektuje
i tworzy autorskie kolekcje biżuterii. W urodzinowym roku, znana z tradycji w kreowaniu unikalności marka, podkreśla, że każda kobieta ma swój naturalny blask, a biżuteria W.KRUK pomaga go wydobyć. Ambasadorką jubileuszu W.KRUK jest Joanna Kulig. W kampanii towarzyszą jej niezwykłe kobiety m.in. pisarka Joanna Bator, sportsmenka Joanna Fiodorow oraz nauczycielka Zyta Czechowska.

W.KRUK już od 180 lat sprawia, że kobiecość rozkwita i świeci swoim blaskiem. Marka wierzy,
że blask kobiety pochodzi z jej osobowości, życiowego doświadczenia oraz tych, którymi się otacza.
Z natchnienia, z serca, ze zwycięstwa, z piękna oraz z pasji. Dla każdej kobiety z czegoś innego.
Od 1840 roku biżuteria W.KRUK pomaga go wydobyć, podkreślić i sprawić by trwał na zawsze.
W roku jubileuszowym W.KRUK celebruje kobiecość i jej blask.

Zobacz także: 7 pierścionków, w których natychmiast się zakochasz

Blask z kobiecości

Ambasadorką jubileuszowego roku W.KRUK jest jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek filmowych i teatralnych młodego pokolenia. Odnosząca sukcesy w Polsce i za granicą Joanna Kulig uosabia wyjątkowy blask kobiecości. Blask ten łączy niezwykły talent i wytrwałość w realizacji zawodowych marzeń z naturalnym pięknem i bezpretensjonalną subtelnością. Joanna Kulig jest przykładem nowoczesnej kobiety, którą można podziwiać, utożsamiać się z nią i zaprzyjaźnić. Szczerej i wiernej swoim przekonaniom.

Kobiecość jest dla mnie wartością i źródłem inspiracji. Uwielbiam ją za niewyczerpany potencjał i różnorodność. Mądrość, wrażliwość i wytrwałość. Akceptuję jej słabości, które staram się zamieniać w siłę. Jestem kobietą, wyrosłam w domu pełnym kobiet, a życiu zawodowym wciąż wcielam się w inną bohaterkę. Każda jest wyjątkowa, każda ma swój naturalny blask. Blask kobiecości, który celebruję, doceniam za piękno i wyjątkową moc.

Aby podkreślić, że kobiecość ma wiele twarzy, a każda emanuje naturalnym i jedynym w swoim rodzaju blaskiem W.KRUK zaprosił do celebracji jubileuszu również inne wyjątkowe kobiety. Pisarkę Joannę Bator, której osobisty blask to natchnienie i szczególna wrażliwość. Odnoszącą liczne sukcesy sportsmenkę Joannę Fiodorow reprezentującą blask ze zwycięstwa i wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu. Zytę Czechowską, nauczycielkę roku 2019, kobietę ogromnej empatii i szacunku dla drugiego człowieka, której blask płynie prosto z serca. Agentkę modelek Angelikę Wierzbicką, które uosabia blask piękna, definiowanego klasycznością rysów na równi z doświadczeniem
i mądrością. Wśród tegorocznych ambasadorek znalazła się również kierowniczka jednego z salonów W.KRUK, Aleksandra Drozdowska, która reprezentuje blasku płynący z pasji, szczególnego umiłowania do pięknej biżuterii, które łączy kobiety pracujące w W.KRUK i na co dzień będące częścią świata marki.

Autorska kolekcja biżuterii Blask

Obchody roku jubileuszowego W.KRUK rozpoczyna prezentując kolekcję biżuterii Blask. Najnowsza autorska biżuteria W.KRUK zainspirowana została tytułowym blaskiem. W wyjątkowej kolekcji odnajdziemy złote i srebrne formy pierścionków, bransolet, kolii i naszyjników oraz kolczyków. Wykonane jubilerską techniką pozwalającą uzyskać niezwykłą nieregularność faktury kruszcu, zdobione połyskującymi kamieniami, stanowią unikalną i ponadczasową interpretację motywu blasku, mieniących się fajerwerków oraz świetlistego rozbłysku. W kolekcji znajdują się wzory biżuterii zdobione szlachetnymi diamentami i białymi topazami oraz cyrkoniami połyskującymi subtelnym lśnieniem. Zaprojektowano również biżuterię bezkamieniową, której świetlistości nadaje odwzorowana w metalu szlachetnym forma pięknej iskry światła. Kolekcja autorska Blask w charakterystyczny dla W.KRUK sposób łączy elegancję, aktualne trendy i kunszt jubilerski z nowoczesnymi propozycjami biżuterii na wielkie wyjścia i na co dzień.

Kolczyki, 899 zł

Kolczyki, 499 zł

Kolczyki, 899 zł

180 lat w nowoczesnej odsłonie

W.KRUK od 1840 roku wierzy, że to co, naprawdę ważne trwa na zawsze. Z szacunkiem
i wdzięcznością patrzy wstecz na 180-letnią historię marki, której początki sięgają skromnego warsztatu jubilerskiego. Niezwykłe dziedzictwo i doświadczenia pokoleń stają dziś w parze
z nowoczesnością i innowacyjnym myśleniem. W.KRUK czerpie z klasyki i kultywuje jubilerskie tradycje, wierząc, że najwyższej jakości wzornictwo jest wartością, która pozostaje zawsze aktualna. Nowatorskie myślenie i współczesne inspiracje pozwalają nadać mu wyjątkową formę. Czerpiąc
z osiągnieć współczesności i eksperckiej wiedzy pokoleń jubilerów W.KRUK jest dziś marką mającą tradycję w kreowaniu unikalności.

Unikalne wzornictwo i symbolika

W.KRUK mówi jubilerskim językiem wartości bliskich współczesnym kobietom, a biżuteria W.KRUK, sprawia, że czują się naprawdę wyjątkowe. Kiedy mówi o wrażliwości, wolności w realizowaniu marzeń, przyjaźni i solidarności, zdobywaniu osobistych szczytów, kiedy tworzy biżuterię i historie, które zostają na zawsze, pomaga wydobyć i podkreślić szczególny blask. Blask kobiecości.

Szczególnym projektem marki są kolekcje ambasadorskie, do których współtworzenia zaprasza wyjątkowe kobiety, ikony, będące inspiracją dla innych. Ambasadorki, które stworzyły z W.KRUK swoje kolekcje - Ewa Chodakowska, Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska, Martyna Wojciechowska, Alicja Bachleda-Curuś, Kinga Rusin oraz Anną Marią Jopek – zawarły w nich szczególne przesłania. Przesłania te, oddane w postaci pięknej biżuterii, znalazły uznanie tysięcy kobiet w Polsce, pobijając rekordy popularności.

Kolczyki, 1490 zł

Naszyjnik, 1290 zł

Naszyjnik, 799 zł

Innowacja i tradycje

Jako niekwestionowany ekspert w dziedzinie jubilerstwa i wzornictwa najwyższej jakości W.KRUK wyznacza trendy i jest leaderem innowacji. Tworzy unikalne projekty, w których tradycja, staje
w parze osiągnięciami współczesności (biżuteria z kolekcji Doskonały ®, zdobiona diamentami tworzonymi w laboratoriach - New Diamond by W.KRUK), klasyczne techniki jubilerskie nabierają nowego oblicza (ręcznie malowana emalią kolekcja Kwiaty Nocy), dzięki którym zwykłe chwile stają się wyjątkowe i pozostają w pamięci na zawsze. Jak wtedy, gdy pierścionki zaręczynowe i obrączki W.KRUK stają się zapowiedzią nowej wspólnej drogi życia. Świat marki W.KRUK dopełniają kolekcje skórzanych i jedwabnych akcesoriów oraz zapachy W.KRUK, inspirowane kolorowymi diamentami.

Pierścionek, 1090 zł

Pierścionek, 1090 zł

Pierścionek, 1090 zł

Wisiorek, 699 zł

Ekspert w dziedzinie zegarków

W ponad 140 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższą jakość obsługi
i doradztwo, również w dziedzinie zegarków. Jako jedyny na rynku dysponuje portfolio najlepszych marek zegarkowych świata - jest oficjalnym przedstawicielem legendarnych luksusowych brandów, takich jak zegarków Rolex, Cartier, Chopard, jak również Jaeger-LeCoultre, Hublot, Panerai, Breitling, Girard-Perregaux, Omega, Tudor, Tag Heuer, Longines, Rado, Frédérique Constant, Tissot, Certina, Doxa, Gucci, Calvin Klein, Swatch i wielu innych.

Nowa kolekcja jest dostępna w salonach W.KRUK oraz w sklepie internetowym wkruk.pl
już od 28 lutego br.

Mat. prasowe

Polecane wideo

Balonowe dżinsy. Tej wiosny na ulicach nie zobaczysz żadnych innych spodni
Balonowe dżinsy. Tej wiosny na ulicach nie zobaczysz żadnych innych spodni - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anita (Ocena: 5) 06.03.2020 13:52
Jestem na etapie szukania biżuterii, która dobrze komponowałaby się z moją suknią ślubną od Violi Piekut. Muszę przyznać, ze te pierwsze wiszące wpadły mi w oko. Chyba będą dobrze pasowało do stylu glamour.
odpowiedz
Gość (Ocena: 5) 03.03.2020 08:56
Mojej żonie na bank coś z tej kolekcji by się spodobało ale z racji tego że jestem poza domem jeszcze przez dwa tygodnie to zamówiłem jej kosz słodyczy z poczty kwiatowej. Kurier dostarczy go do domu w dniu kobiet ciekawe jak żonka zareaguje :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie