Kiedyś uchodził za tandetny i bez klasy. Dziś ten fason dżinsów przeżywa wielki comeback

Tego chyba nikt się nie spodziewał...
Kiedyś uchodził za tandetny i bez klasy. Dziś ten fason dżinsów przeżywa wielki comeback
Fot. Instagram.com (@_2000s_babe_x/@trashfash_)
26.01.2020

Lata 90. i 00. do dziś wspominamy z wielkim rozrzewnieniem i nostalgią. Trochę nam tęskno do tych czasów, gdy królowały chokery, buty na platformach, wyrazisty balejaż i telefony z klapką. Dziś wprawdzie trochę śmiejemy się z tych trendów, bo są synonimem kiczu, ale wtedy wydawało nam się, że to ostatni krzyk mody. 

Zobacz również: 7 typów spodni, których nie znoszą faceci

W ostatnim czasie lata 90. i 00. przeżywają prawdziwy renesans, a wraz z nimi wszystko to, co w tych dekadach było modne, zarówno w kwestii ubioru, jak i makijażu oraz fryzur. Na pewno doskonale pamiętacie rok 2000, gdy każda nastolatka marzyła o dżinsach biodrówkach. Takich samych, jakie nosiły ich idolki, takie jak Britney SpearsChristina Aguilera, Paris Hilton czy dziewczyny z Destiny’s Child. To obcisłe spodnie z niskim stanem, które swojego czasu uchodziły za jedne z najbardziej seksownych elementów kobiecej garderoby. Z drugiej strony groziły też pokazaniem całemu światu znacznie więcej ciała, niż ktoś mógł zamierzać, zwłaszcza w przypadku, gdy trzeba było po coś się schylić... 

Dziś dżinsy biodrówki przeżywają wielki comeback, a wszystko za sprawą takich gwiazd jak siostry Gigi i Bella Hadid, Kendall Jenner czy Emily Ratajkowski. Te modelki z dumą prezentują swoje wdzięki w spodniach z obniżonym stanem i lansują modę na lata 00. Czy uda im się ją przywrócić? 

W galerii zobaczycie zdjęcia gwiazd (i nie tylko) w dżinsach biodrówkach - zarówno te sprzed lat, jak i zrobione niedawno temu. Chciałybyście, aby znów zapanowała moda na takie spodnie?  

Polecane wideo

Rajstopy jak tatuaże na nogach. Inspiracja przyszła... prosto z więzienia
Rajstopy jak tatuaże na nogach. Inspiracja przyszła... prosto z więzienia - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie