Rajstopy jak tatuaże na nogach. Inspiracja przyszła... prosto z więzienia

Odważyłabyś się wypróbować taki look?
Rajstopy jak tatuaże na nogach. Inspiracja przyszła... prosto z więzienia
Fot. Instagram.com (@vetements_official)
20.01.2020

Osoby, które wreszcie decydują się na pierwszy tatuaż w wielu przypadkach szybko wracają do salonu tatuażu, aby ozdobić swoje ciało kolejnym wzorem. A potem następnym i jeszcze jednym. Większość jest zgodna – tatuowanie się jest w pewnym sensie uzależniające i trudno poprzestać tylko na jednej ozdobie.  

Zobacz również: Zmysłowe tatuaże w miejscach intymnych. Twój facet zwariuje na ich punkcie!

Wiele osób marzy o tatuażu, ale nie jest w stanie zdecydować się na konkretny wzór albo zwyczajnie boi się takiej zmiany. Dla wszystkich, którzy chcieliby przekonać się, jak to jest mieć tatuaż, zanim rzeczywiście się na niego zdecydują, powstało bardzo ciekawe – i modne! – rozwiązanie. Mowa o cielistych rajstopach ze wzorami, które imitują tatuaże. I to nie byle jakie, bo nawiązujące do sztuki tatuaży więziennej prosto z Rosji.  

Rajstopy jak tatuaże więzienne to efekt wyjątkowej kolaboracji marek Wolford i Vetements. W efekcie tej współpracy powstała kolekcja kapsułowa mająca na celu przedefiniowanie elementów must have z kobiecej garderoby. Zgodnie z założeniami kolaboracji Vetements x Wolford takimi elementami są mała czarna oraz właśnie cieliste rajstopy imitujące tatuaże. 

Trzeba przyznać, że to dość odważna, ale też intrygująca propozycja. Jak podoba wam się taki look? 

Polecane wideo

Tatuaże #girlpower, które zapragniesz mieć na swojej skórze. Noś je z dumą!
Tatuaże #girlpower, które zapragniesz mieć na swojej skórze. Noś je z dumą! - zdjęcie 1

Komentarze (3)

Ocena: 2.33 / 5
Janek (Ocena: 1) 20.01.2020 22:28
Haha taka moda nie dla p0lek. Najpierw trzeba mieć zgrabne i szczupłe nogi, a to p0lek nie dotyczy. W sumie p0lkom najbardziej do twarzy w płóciennym worze po ziemniakach i to takim do kostek :) Albo powinny chodzić w tych worach na śmieci jak w krajach islamskich, nie musiał bym się wówczas narażać na widok p0lki i nie szpeciły by tak naszych ulic. Chyba niedługo muszę wybrać się do Lwowa, chciał bym sobie przypomnieć jak wyglądają piękne i zadbane kobiety. Co o tym myślicie p0lki?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.01.2020 19:22
okropność. ktoś upadł na główkę. szkoda , że z małej wysokości. nie musielibyśmy oglądać takich pomysłów wątpliwej urody.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.01.2020 18:30
Beznadzieja
odpowiedz

Polecane dla Ciebie