„Apetyt rośnie w miarę jedzenia”, czyli kolejna odsłona kolekcji torebek Sabriny Pilewicz

Buon Appetito – tak właśnie nazywa się najnowsza linia torebek polskiej projektantki.
„Apetyt rośnie w miarę jedzenia”, czyli kolejna odsłona kolekcji torebek Sabriny Pilewicz
fot. materiały prasowe
11.01.2020

Projektantka Sabrina Pilewicz od samego początku stawia na kolory oraz faktury torebek, które podkreślają nie tylko osobowość kobiety, ale także jej styl. W myśl cytatu „L'appetito vien mangiando” („apety rośnie w miarę jedzenia”) Sabrina wzbogaciła kolekcję Buon Appetito o trzy nowe odcienie: ciemną butelkową zieleń, wyrafinowany granat oraz gorzką czekoladę.

W ostatniej sesji zdjęciowej kolekcja Buon Apetito została zaprezentowana w połączeniu ze stylizacjami o prostych krojach i stonowanych kolorach. Dominują w nich biele, beże oraz zgaszone brązy – klasyka w czystej postaci, tak uwielbiana przez Włoszki, które zapoczątkowały łączenie elegancji i minimalizmu, podkreślając tym samym swoją niezależność i charakter. Ciemne i nietuzinkowe odcienie torebek przełamują jasną kolorystykę stylizacji. Z kolei faktura torebek dodaje charakterystycznego, nowoczesnego stylu gładkim ubraniom.

Modele ENNA #urbanbag i FICO #racybag to idealne opcje na co dzień, wygodne i eleganckie. Łączą w sobie design i funkcjonalność, którą kobiety cenią zwłaszcza na co dzień.

Fot. materiały prasowe

 

LIPARI #coolerbag to nowoczesny skórzany kubełek – kusi fakturą i formą. Idealnie pasuje tutaj określenie „rasowy” – jest jedyna w swoim rodzaju.

Fot. materiały prasowe

 

Model MENFI #properbelt, czyli pasek z dwiema kieszeniami w pionie i poziomie z łatwością pomieści zarówno drobne przedmioty, jak i AirPodsy.

Fot. materiały prasowe

 

Dla minimalistek chcących podkreślić stylizację, idealnym, niezobowiązującym dodatkiem będzie skórzany duet dwóch pomarańczy – LENTINI #oranges. Ta mini wersja torebki sprawdzi się nie tylko na wieczorne wyjścia, ale także jako uzupełnienie innej, większej torebki. Nosimy ją w formie naszyjnika lub jako gadżet.

Fot. materiały prasowe

 

Co powiecie o tych projektach? Nam bardzo się podobają!

 

Materiał promocyjny

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie