Niepraktyczna torebka robi furorę na Instagramie. Jej fason wzbudza sporo emocji

Zobacz torebkę, która wywołuje tyle samo zachwytów, co niepochlebnych opinii.
Niepraktyczna torebka robi furorę na Instagramie. Jej fason wzbudza sporo emocji
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/bespokeluxuryshopper/)
14.01.2020

Niektóre kobiety są w stanie wydać naprawdę sporą sumę pieniędzy na torebkę. Traktują ten dodatek jako inwestycję, która z biegiem lat zyska na wartości – zwłaszcza jeśli jest to model od znanego na całym świecie domu mody. Czy do grona pożądanych it-bags dołączy wkrótce nowość marki Off-White o wiele mówiącej nazwie Meteor? Cóż… Raczej nie.

Zobacz także: Antytrendy 2020: to już NIE będzie modne

Torebka z dziurami marki Off-White

Meteor jest torebką niezwykłą z kilku względów. Po pierwsze, jej fason sprawia, że torba jest kompletnie bezużyteczna. Ogromne dziury zajmujące sporą powierzchnię uwidaczniają wszystko, co znajduje się wewnątrz. Tym samym zawartość bardzo szybko może zostać zgubiona przez właścicielkę lub – co gorsza – zachęcić potencjalnego złodzieja do kradzieży.

Po drugie, Meteor kosztuje majątek. Aby kupić kontrowersyjną torebkę, trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 6 tysięcy złotych. To naprawdę dużo, zwłaszcza że spora część torby to… puste otwory.

Mimo to Meteor marki Off-White cieszy się na Instagramie ogromną popularnością. W jego promocję zaangażowali się również trendsetterzy. - W kampanii promującej dzieło Virgila Abloha znalazły się aż cztery gwiazdy ze świata mody (Ana Gimeno Brugada, Carla Sozzani, Patricia Urquiola oraz Karla Otto) – czytamy na chillizet.pl.

Torba sprawdzi się zapewne bardziej w modowych sesjach zdjęciowych niż w czasie codziennego użytkowania. A Wy co o niej sądzicie?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ss20 women’s Off-White “Meteor bag” now exclusively available online at off---white.com. photography c/o @ivan.ruberto

Post udostępniony przez Off-White (@off____white)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me wondering how I lost my wallet after buying this bag . . . Just when I thought I had seen it all in fashion. Introducing the Meteor bag by #offwhite designed with holes as if it had been hit by an actual meteor. ( if you do not understand the concept, you can google what a meteor is ) . . Perhaps this style is meant to be an art piece rather than a bag for a woman who doesn’t want to carry anything in her purse? Over to art lovers , would you buy this bag ? . . It would not surprise me if this bag turns out to be one of the most-sought- after item. However I read the bag will come with an interior pouch to safely hold your things. So you can relax and enjoy this piece of art ! you know what to do if you need to secure yours get in touch ! . . #OffwhiteMeteorbag #Personalshopping #Luxurypersonalshopper #FashionBuyer #Trending

Post udostępniony przez C A S S I E. O (@bespokeluxuryshopper)

Polecane wideo

Ta dziewczyna ma idealne paznokcie. Jej manicure robi furorę na Pintereście!
Ta dziewczyna ma idealne paznokcie. Jej manicure robi furorę na Pintereście! - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 15.01.2020 08:16
To ozdoba, a nie torebka! Kompletnie nic wlozysz tam:):):)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.01.2020 15:18
głupim niewiele trzeba-wystarczy pokazać i podpuść,że fajne i koniecznie must have- i głupi zaraz kupuje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie