Najgorętsze trendy w modzie festiwalowej: TOP 5

Co będzie modne na muzycznych festiwalach w 2019 roku? Sprawdź!
Najgorętsze trendy w modzie festiwalowej: TOP 5
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/336784878383624469/) & mat. prasowe
01.07.2019

Choć niektóre festiwale jak Coachella mamy już za sobą, przed nami całe lato pełne muzycznych wydarzeń – Open’er, Sunrise Festival i Audioriver to tylko niektóre przykłady. Nie zapominajmy także o licznych koncertach zaplanowanych na letni sezon.

Mimo że prawdziwy klimat festiwalu tworzy muzyka na żywo, wyjątkowej aury nadaje także jedyna w swoim rodzaju stylizacja. Co roku koncerty na świeżym powietrzu przyciągają tłumy trendesetterek, takich jak Chiara Ferragni, Kenza Zouiten, Maffashion, czy Jessica Mercedes. To właśnie ich stylem inspirują się potem dziewczyny bawiące się na letnich koncertach. A jakie trendy będą obowiązywać na festiwalach tym razem?

Oto modowa ściągawka na 2019 rok!

#1 Paznokcie w stylu glow

Tego lata możemy pozwolić sobie na naprawdę śmiałe i wyraziste stylizacje paznokci. Słowo klucz: blask!  Malujemy je brokatowymi lakierami w różnych odcieniach. Do stworzenia glitterowego mani przydadzą Wam się lakiery z najnowszej kolekcji marki hi hybrid. Dodatkowo możecie nakleić na paznokcie błyszczące ozdoby, gwiazdki i cekiny. Oczywiście nie wszystkie paznokcie muszą być pomalowanie tym samym lakierem. Brokat łączymy z jednolitymi pastelami i bardziej mocniejszymi odcieniami.

Lakiery z nowej kolekcji Hi Glow marki hi hybrid / Fot. materiały prasowe

#2 Torebki na pasku

Uwielbiamy ten trend, bo jest niesamowicie wygodny. W torebce na pasku pomieścisz wszystkie niezbędne rzeczy: telefon, klucze, kartę kredytową, chusteczki, szminkę, a twoje ręce i ramiona pozostaną wolne, dzięki czemu będziesz mogła do woli skakać i tańczyć pod sceną.

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/340514421825021903/)

#3 Spodenki-kolarki

Spodenki do złudzenia przypominające krótkie getry na rower, bardzo często nosi m.in. Kim Kardashian. Teraz kolarki pojawiły się również jako obowiązkowy element mody festiwalowej.

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/336784878383624469/)

#4 Bucket hats

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się nakrycie głowy, które można porównać do czapki skrzyżowanej z wiaderkiem. Bucket hats pokochała już Gigi Hadid, a w ślad za nią poszły tegoroczne festiwalowiczki.

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/AbzCqOBDTn53yLZ41nAQ3liFigP8QxCtpvZnqd1rqPZBExvqYNgOpZ8/)

#5 Spinki do włosów

Najmodniejsze akcesoria do włosów, czyli spinki w rozmiarze XXL, nie mogły zostać pominięte również w zestawieniu dotyczącym trendów festiwalowych. Możesz je nosić do różnych fryzur: koków, kucyków, romantycznych fal.

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/835980749562184501/)

Który z tych 5 najważniejszych festiwalowych trendów najbardziej Ci się podoba?

Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata (FOTO)
Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata (FOTO) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.07.2019 13:41
Uwielbiam te lakiery i spinki!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie