Najładniejsze okulary przeciwsłoneczne dla dziewczyn o okrągłej twarzy. Wyszczuplą Twoją buzię

Są stylowe i optycznie zmniejszają policzki!
Najładniejsze okulary przeciwsłoneczne dla dziewczyn o okrągłej twarzy. Wyszczuplą Twoją buzię
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/861243128723762739//https://pl.pinterest.com/pin/468585536228681722/)
18.06.2019

Każda dziewczyna, która ma okrągłą buzię doskonale wie, że znalezienie idealnej pary okularów przeciwsłonecznych to nie lada wyzwanie. Często zdarza się, że wypatrzony, idealny model okularów okazuje się zupełnie nietrafiony i zamiast dodawać stylu i szyku tylko dodatkowo uwydatnia pyzate policzki. Zdecydowanie żadnej z nas nie zależy na takim efekcie. 

Zobacz również: Jakie okulary przeciwsłoneczne będziemy nosić tego lata? Możesz być w szoku

Wybrałyśmy dla was aż 7 różnych modeli okularów przeciwsłonecznych wprost idealnych dla wszystkich dziewczyn, które mają okrągłe twarze. Te rodzaje okularów od razu sprawią, że twarz będzie wydawać się szczuplejsza, a kości policzkowe bardziej wydatne. Który model podoba ci się najbardziej? 

Najpiękniejsza część ciała każdego znaku zodiaku. Czym zachwycasz innych?
Najpiękniejsza część ciała każdego znaku zodiaku. Czym zachwycasz innych? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Weronika (Ocena: 5) 28.06.2019 23:26
Ja w zeszłym tygodniu wreszcie poszłam do iqoptiq i profesjonalnie dobrałam okulary. Oprawki fakt mają być ozdobą ale przede wszystkim okulary mają chronić oczy a te z bazarków to nawet filtra nie mają. Ja trochę przyszalałam i RB kupiłam, akurat dobrą promocję mieli, a za parę dni mam urodziny więc okazja idealna. Co więcej, przy mojej okrągłej twarzy nie było to łatwe i trochę się obawiałam. Niepotrzebnie, w Iqoptiq pracuje p. Karolina - stylistka okularowa i dobrała mi takie, ze moja buzia wyglada na szczuplejsza. I o to mi chodziło :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie