Planujesz ślub w roku 2020? Zwróć uwagę na ten model sukni. Będzie rządził trendami

Przyszłe panny młode zwariowały na jego punkcie!
Planujesz ślub w roku 2020? Zwróć uwagę na ten model sukni. Będzie rządził trendami
Fot. Instagram.com (@ivorylacebridal/@moonlightbridal)
28.05.2019

Znalezienie idealnej sukni ślubnej to nie lada wyzwanie. Tym bardziej, że obecnie w salonach mody ślubnej jest dostępny niezwykle szeroki asortyment ślubnych kreacji, które różnią się materiałem, fasonem, wykończeniem, a także ciężarem. Czasami okazuje się, że panna młoda, która wybiera się do salonu sukni ślubnych z konkretną wizją wymarzonej sukni ślubnej, wychodzi z niego z zupełnie inną kreacją. 

Zobacz również: Suknie ślubne, które podobają się… wszystkim. 12 najpiękniejszych kreacji na świecie

Jeśli planujesz ślub i wesele w najbliższej przyszłości i jeszcze szukasz swojej idealnej kreacji, zwróć uwagę na fason, o którym piszemy poniżej. Eksperci od mody ślubnej są zgodni – w nadchodzącym sezonie weselnym będzie rządził model sukni z dekoltem typu halter (tzw. halter neckline). Specjaliści wyjaśniają, że przyczyniła się do tego przede wszystkim druga kreacja ślubna księżnej Sussex, czyli Meghan Markle. Wprawdzie do ołtarza żona księcia Harry’ego szła w sukni ślubnej pochodzącej z domu mody Givenchy, ale na przyjęciu weselnym w posiadłości Frogmore House zaprezentowała się już w bardziej wieczorowej kreacji - była to suknia od Stelli McCartney, właśnie z dekoltem typu halter. 

Eksperci od mody ślubnej polecają suknie ślubne z takim rodzajem dekoltu zwłaszcza pannom młodym, które chcą pochwalić się ładnymi ramionami i odsłoniętymi plecami. W galerii wybraliśmy dla was najpiękniejsze suknie ślubne z dekoltem typu halter, jakie znaleźliśmy na Instagramie. Jak podoba wam się taki model kreacji ślubnych?

Panny młode, które skompromitowały się na własnym ślubie
Panny młode, które skompromitowały się na własnym ślubie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
joas (Ocena: 5) 04.06.2019 12:11
Super ładna... chociaż ja już swoją upatrzyłam u Violi Piekut... może wrzuci coś nowego zainspirowanego tą suknią! tak czy inaczej trzeba jeszcze trochę pieniędzy odłożyć :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.05.2019 15:02
do takich sukienek tylko smukłe plecy i ramiona a nie "zdrowe schabiki"
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.05.2019 14:41
ja biorę ślub w przyszłym oku :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.05.2019 14:40
przepiękna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie