Rozstępy, boczki, cellulit. Właśnie takie modelki reklamują stroje kąpielowe od H&M

Bez retuszu i Photoshopa – w końcu przed obiektywem stanęły prawdziwe kobiety!
Rozstępy, boczki, cellulit. Właśnie takie modelki reklamują stroje kąpielowe od H&M
Fot. hm.com
10.05.2019

Zbliża się sezon wakacyjny, więc kolejne sklepy prezentują swoje najnowsze kolekcje strojów kąpielowych na lato 2019. Już od paru lat można zaobserwować trend, w ramach którego bikini stają się coraz bardziej skąpe - można wręcz powiedzieć, że więcej odsłaniają, niż zasłaniają. Takie stroje kąpielowe reklamują głównie modelki z Instagrama o idealnych sylwetkach, zupełnie pozbawionych jakichkolwiek niedoskonałości. Trudno się dziwić, że kobiety o dość przeciętnych figurach, które oglądają takie zdjęcia, mogą popaść w kompleksy. 

Zobacz również: To mikroskopijne bikini przekroczyło wszelkie granice absurdu. Spójrzcie tylko na majtki

Na szczęście coraz więcej marek odzieżowych ma odwagę, aby iść “pod prąd” i do swoich kampanii reklamowych zatrudnia prawdziwe kobiety, a nie idealne modelki z Instagrama. To dziewczyny takie, jak my – takie, którym nie jest obcy cellulit czy rozstępy, których brzuchy niekoniecznie są idealnie płaskie i brakuje im modnej przerwy między udami. Właśnie takie kobiety reklamują najnowszą kolekcję strojów kąpielowych od marki H&M.

Fot. hm.com

W dodatku bikini dostępne w asortymencie szwedzkiego sklepu zrywają z trendem mikroskopijnych majtek bardziej przypominających stringi oraz staników, które ledwie zakrywają sutki. To normalne bikini, w których nie trzeba się bać, że pokażemy się całemu światu takimi, jakim nas Pan Bóg stworzył, i które nie wpijają się w newralgiczne miejsca. 

Fot. hm.com

Internauci bardzo chwalą najnowszą, letnią kampanię H&M oraz fakt, że marka zaprosiła do współpracy modelki, z którymi może się identyfikować zdecydowana większość kobiet.  

Bardzo podoba mi się to, że w tej kampanii pokazujecie modelki o różnych figurach. Kobiety mają różne sylwetki i noszą różne rozmiary. To bardzo odświeżające widzieć, że są reprezentowane w tej kampanii. Dzięki temu mam o wiele lepsze wyobrażenie, jak sama wyglądałabym w tych strojach kąpielowych. Mam nadzieję, że będziecie pokazywać więcej takich modelek. 

Prawdziwe kobiety i prawdziwe ciała! 

Mam nadzieję, że dalej będziecie promować różne rozmiary, dzięki temu znów mam ochotę kupować w H&M. 

To pierwszy raz, kiedy widzę normalne kobiety w reklamie! 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by H&M (@hm) on

A wy jak oceniacie kampanię reklamową H&M? Chciałybyście oglądać w reklamach więcej kobiet o różnych typach sylwetki? 

Zobacz również: Internauci kpią z tego odważnego kostiumu kąpielowego. „Po co w ogóle go zakładać?”

Polecane wideo

Usłyszały, że NIGDY nie powinny zakładać bikini. Zaryzykowały i... (TO TRZEBA ZOBACZYĆ)
Usłyszały, że NIGDY nie powinny zakładać bikini. Zaryzykowały i... (TO TRZEBA ZOBACZYĆ) - zdjęcie 1
Komentarze (18)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.05.2019 15:23
Mam cellulit i się na przykłąd go wstydzę, dlatego przeszłam na antycellulitową dietę by więcej pewności siebie naprać i móc się rozebrać na plaży jak pojadę na wakacje. Także podziwiam te modelki :)
odpowiedz
Marie Rose (Ocena: 5) 12.05.2019 15:42
Weźcie się ogarnijcie bo to nie jest nic przyjemnego patrzeć na takie tłuste cielska. Nie zdziwię się jak sprzedaż spadnie przez pokazywanie takich grubasów. Na chudych ubrania prezentują się lepiej. Rzygać mi się chce jak widzę te wszechobecne wielbienie grubasów. Boję się co to będzie za kilka lat, będzie się wmawiać dzieciom od małego żeby były jak najgrubsze bo to jest prawdziwe ciało, a nie piękne, chude i zadbane...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.05.2019 18:15
Prawdziwe kobiety? Czyli mam rozumiem, że zgrabne, szczupłe kobiety nie są prawdziwe?
zobacz odpowiedzi (9)
gość (Ocena: 5) 10.05.2019 15:11
Czy tylko mnie to nie przekonuje? Praca modelki polega na wyglądaniu - pozowaniu do zdjęć, występowania w reklamach, prezentowaniu na sobie ubrań. Nie trzeba do tego ani jakiegoś wielkiego talentu, ani wykształcenia, a jedynie umiejętności pozowania i właśnie wyglądu. Płacą im za wygląd. Dlatego też ja oczekuję, że modelki w reklamach będą prezentowały sobą coś więcej niż przeciętna kobieta - piękne, zadbane ciało, wyjątkowa uroda, po prostu wygląd, który zachwyca i sprawia, że patrząc na taką osobę myślę "wow". Przeciętne kobiety widuję codziennie na ulicach, w reklamach chcę widzieć coś więcej. Większość kobiet nie wygląda jak modelki - nie ma w tym nic zaskakującego ani złego, nie oczekujmy tego od nich. Modelki za to powinny wyglądać ponadprzeciętnie, bo właśnie wyglądem zarabiają.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 10.05.2019 13:12
Ładne kształty.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie