Czy torebki Michaela Korsa naprawdę pojawią się w LIDLU? Jest komentarz dyskontu!

Klienci zastanawiają się, czy produkty znanego projektanta w ogóle trafią do sprzedaży w Lidlu.
Czy torebki Michaela Korsa naprawdę pojawią się w LIDLU? Jest komentarz dyskontu!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/michaelkors/)
10.05.2019

Kilka dni temu pisałyśmy o tym, że sieć Lidl planuje ponownie zaskoczyć swoich klientów ekskluzywnymi produktami. Po bestsellerowej ofercie galanterii Wittchen oraz limitowanej kolekcji butów Adidas i Puma, przyszła pora na… torebki Michaela Korsa.

Przypomnijmy: Torebki MICHAELA KORSA pojawią się w Lidlu! Wiemy, od kiedy i ile będą kosztować

Produkty od znanego projektanta miały pojawić się dokładnie od 13 maja na internetowej stronie Lidla, w dodatku wszystkie w jednakowej cenie – 799 zł. Oferta byłaby zatem niezwykle korzystna, ponieważ produkty od tego projektanta kosztują zazwyczaj od 1000 zł wzwyż.

Po tym, jak informacja rozprzestrzeniła się lotem błyskawicy po całej Polsce, nagle pojawiły się głosy, że Lidl planuje sprzedaż torebek Korsa… bez uzgodnienia tego z domem mody. Pisał o tym na swoim fanpejdżu m.in. bloger modowy Michał Zaczyński: - Jak mówią mi szefowie marketingu marki, promocja nie jest autoryzowana przez Michaela Korsa i nie wiadomo skąd Lidl wytrzasnął te torebki. Cały proceder odbywa się więc bez porozumienia z marką (zatem: bez jej zgody i aprobaty), która bada obecnie sprawę, w tym - oczywiście - to jak Lidl wszedł w posiadanie produktu.

Jaka jest zatem prawda? Serwis Wizaż.pl poprosił przedstawicieli sieci Lidl o komentarz w tej sprawie. Cytujemy wypowiedź, którą portal uzyskał od Aleksandry Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska:

- Dostawa torebek marki Michael Kors była negocjowana przez międzynarodowy zespół Lidla dla więcej niż jednej spółki narodowej. Szczegółowe informacje na temat negocjacji handlowych dot. produktów oferowanych przez Lidl Polska objęte są tajemnicą handlową.

Wszystko wskazuje zatem na to, że torebki Michaela Korsa już od 13 do 19 maja naprawdę będą dostępne w internetowym sklepie Lidla.

Skusicie się?

Zobacz także: Blogerka, która ma słabość do brzydkich butów. Poznajcie Hannę

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michael Kors (@michaelkors)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michael Kors (@michaelkors)

Polecane wideo

Blogerka, która ma słabość do brzydkich butów. Poznajcie Hannę
Blogerka, która ma słabość do brzydkich butów. Poznajcie Hannę - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.05.2019 16:07
Proponuję kupić słownik ortograficzny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.05.2019 16:37
Nie kupię dla zasady. Uważam że luksus nie powinien znajdywac sie na pulkach lidla
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 10.05.2019 11:32
wiem, że wszyscy wokół narzekają, że markowe torebki z dyskontu to jest degradacja, ale ja się cieszę. Jak mogę mieć torebkę od projektanta i nie wydawać na nią majątku to zawsze jest to dla mnie na plus. Ja się cieszę i kupię!
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie