Rozwiązanie konkursu: Kto wygrał piękną torebkę marki ARGUMENT?

Sprawdź, czy chodzi o Ciebie!
Rozwiązanie konkursu: Kto wygrał piękną torebkę marki ARGUMENT?
Fot. argumentshop.pl
17.04.2019

W ostatnim czasie na Papilocie pojawiło się sporo konkursów. Mamy jednak wrażenie, że mogłybyśmy robić je do końca świata i jeden dzień dłużej, a Wasza kreatywność i tak by się nie wyczerpała. Po raz kolejny zaskoczyłyście nas tym, jak licznie wzięłyście udział w naszej zabawie i jak bardzo jesteście pomysłowe. Dziękujemy za każdy mail i uroczyście obiecujemy – konkursów będzie więcej!

Ten, który zorganizowałyśmy wspólnie z marką Argument, szczególnie mocno przypadł Wam do gustu. Nie dziwimy się - nagroda w postaci ślicznej (i w dodatku wykonanej metodą zero waste) torebki to coś, o czym marzy każda dziewczyna.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Argument Shop (@argument_official_)

Pora przejść do wyników. Kto wygrał? Mogłyśmy wybrać tylko jedną laureatkę, a została nią…

Bożena W., Borek Wielkopolski

Najważniejszy ARGUMENT przemawiający za tym, że warto żyć ekologicznie.

Każdy odpowiedzialny rodzic stara się zapewnić swemu dziecku wszystko co najlepsze: bezgraniczną miłość, troskę, opiekę, zdrowe warunki życia, bezpieczny, przyjazny i czysty dom. Dba o jego właściwy rozwój psychiczny, fizyczny, społeczny. Rodzina bowiem – to podstawowa komórka społeczna, która egzystuje w środowisku lokalnym, w swojej małej ojczyźnie. Nasz wspólny, duży dom – planeta Ziemia składa się z milionów takich maleńkich ojczyzn…

Naturalnym prawem każdego mieszkańca Ziemi jest żyć w czystym środowisku, jeść zdrowe jedzenie, otaczać się pięknem. Jednak nie wszyscy mieszkańcy globalnego domu dbają o to, by był on piękny, czysty, bezpieczny, pełen zieleni, pachnący kwiatami. Przeraża mnie widok zaśmieconych miast, lasów, plaż, plastików pływających w morzach i oceanach. Nie chcę wdychać trujących substancji, które przemysł wypuszcza do atmosfery. Skażone powietrze powoduje, iż spożywamy plony zatrutej ziemi, chorujemy, a kolejne gatunki roślin i zwierząt codziennie znikają na zawsze z naszej planety… Żyjący ponad 300 lat temu p.n.e, ponadczasowy - grecki filozof Arystoteles już wtedy edukował ludzkość:

„ Nadszedł czas, aby zrozumieć, że przyroda bez człowieka będzie istniała,
ale człowiek bez przyrody nie.”

Pora by ludzkość ocknęła się i zaczęła żyć ze świadomością, że każdy z nas jest współtwórcą otoczenia i bierze za nie odpowiedzialność. Świat będzie takim, jakim sami go stworzymy. Kiedyś odejdziemy z tego świata, zostawimy wszystko dzieciom, wnukom i kolejnym pokoleniom. Dajmy im szansę cieszyć się zdrowym życiem, wspaniałą przyrodą, pozwólmy oddychać czystym powietrzem. Czy warto w pogoni za pieniądzem i „niby” dobrobytem niszczyć środowisko naturalne, niszczyć nasz wspólny dom - Ziemię?

Stare, indiańskie przysłowie głosi :

„Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo,
ostatnia rzeka zostanie zatruta
i zginie ostatnia ryba – odkryjemy,
że nie można jeść pieniędzy…”

Przysłowie to winno stanowić motto życiowe każdego współczesnego mieszkańca globalnego świata, tak jak stało się ono moją życiową maksymą i najważniejszym ARGUMENTEM, by wieść ekologiczne życie.

Serdecznie gratulujemy! Ze zwyciężczynią skontaktujemy się mailowo.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Argument Shop (@argument_official_)

Wszyscy wpatrują się w jej twarz. Ma być dowodem na to, że ideały jednak istnieją
Wszyscy wpatrują się w jej twarz. Ma być dowodem na to, że ideały jednak istnieją - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Bożena W. (Ocena: 5) 17.04.2019 12:08
Bardzo się cieszę z wygranej i dziękuję za śliczny prezent w postaci torebki ARGUMENT :-)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.04.2019 11:51
zasłużona wygrana, a torebka rzeczywiście piękna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie