KONKURS: Wygraj stylową torebkę marki ARGUMENT!

Torebka ma piękny design i jest wykonana metodą zero waste. Chcesz ją mieć? Weź udział w naszym konkursie!
KONKURS: Wygraj stylową torebkę marki ARGUMENT!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/argument_official_/)
11.04.2019

Uwielbiamy organizować dla was konkursy! Za każdym razem zaskakujecie nas swoją niesamowitą kreatywnością, a czytanie waszych zgłoszeń to czysta przyjemność. Dzisiaj startujemy zatem z kolejnym konkursem. Tym razem możecie wygrać boską, skórzaną torebkę ARGUMENT.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Argument Shop (@argument_official_)

O tej marce pisałyśmy niedawno. Na rynku pojawiła się zaledwie kilka tygodni temu, ale sukces, który odniosła, był błyskawiczny. Wszystko za sprawą filozofii, którą kieruje się ten brand – torebki ARGUMENT są bowiem tworzone metodą zero waste. Wykonuje się je z materiałów skórzanych, będących jednocześnie w 90% surowcem wykupionym z warsztatów tapicerskich, meblarskich oraz wszelkich zakładów galanteryjnych. Projekty ARGUMENT nadają zatem „drugie życie” skrawkom materiałów, które na co dzień w olbrzymich ilościach trafiają do utylizacji lub zwyczajnie do śmieci.
Niesamowicie ciekawą rozmowę z założycielką marki, Adą Ochman, możecie przeczytać tutaj:

ARGUMENT: Nowa marka polskich torebek, które pokochasz nie tylko ze względu na ich wygląd

Jeśli uznałaś, że torebki tej firmy to absolutny must-have, mamy dla ciebie świetną wiadomość. W naszym dzisiejszym konkursie możesz wygrać jedną z nich, a dokładnie okrągły model Molly.

Oto zadanie konkursowe:

Podaj najważniejszy ARGUMENT przemawiający za tym, że warto żyć ekologicznie.

Zgłoszenie należy wysłać na adres redakcja@papilot.pl. W tytule wiadomości wpisz KONKURS ARGUMENT, a w treści maila nie zapomnij podać:

- swojego imienia i nazwiska
- adresu i numeru telefonu dla kuriera
- trzech poniższych oświadczeń:

1. „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „KONKURS: Wygraj stylową torebkę marki ARGUMENT!” i akceptuję jego treść w całości.”

2. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „KONKURS: Wygraj stylową torebkę marki ARGUMENT!”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

3. „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „KONKURS: Wygraj stylową torebkę marki ARGUMENT!”.

Na wasze zgłoszenia czekamy od 9 do 16 kwietnia 2019 roku do godziny 17:00. Nagrodzimy jedną, najbardziej kreatywną odpowiedź.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Argument Shop (@argument_official_)

Blank space nails: Ten manicure jest tak śliczny, że dziewczyny zwariowały na jego punkcie
Blank space nails: Ten manicure jest tak śliczny, że dziewczyny zwariowały na jego punkcie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anna Gl (Ocena: 5) 13.04.2019 14:07
właśnie taka przydałaby mi się na wiosnę:)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.04.2019 09:58
piękna torebka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie