W tym roku festiwalową modą ma rządzić wyjątkowo kontrowersyjny trend. To propozycja dla bardzo odważnych kobiet

Te stylizacje już podbiły Stany Zjednoczone. Pora na Polskę?
W tym roku festiwalową modą ma rządzić wyjątkowo kontrowersyjny trend. To propozycja dla bardzo odważnych kobiet
Fot. Instagram.com (@iamalexismichaud/@lavishsuicide)
08.04.2019

Jeszcze parę lat temu jeździło się na festiwale muzyczne głównie po to, żeby w końcu zobaczyć na żywo największe gwiazdy i swoich idoli. W związku z tym nikt nie zawracał sobie głowy strojem czy wymyślną stylizacją, zwłaszcza gdy spało się na polu namiotowym, gdzie trudno o warunki do wyczarowania trendy looku. Dziś osoby, które wybierają się na letnie festiwale muzyczne chcą przede wszystkim wyróżniać się z tłumu właśnie poprzez swoje oryginalne stylizacje 

Zobacz również: 6 modeli butów, które facet chciałby wyrzucić z Twojej szafy. „Są paskudne!”

Co roku festiwalowa moda nieco się zmienia i wydaje się, że z roku na rok staje się coraz bardziej odważna i ekstrawagancka. Kiedyś na wielkich festiwalach na świeżym powietrzu królowały podarte dżinsowe szorty w połączeniu z kaloszami (koniecznie marki Hunter) i wiankami wplecionymi we włosy, ale to już passe. Zdjęcia z ostatniego Ultra Festivalu w Miami pokazują, jakie trendy mają rządzić festiwalową modą w tym roku. Można powiedzieć, że to dobra wiadomość dla tych, którzy nie lubią być obarczeni dym bagażem - do odtworzenia tych stylizacji potrzeba bardzo niewiele. 

Na tegorocznym festiwalu Ultra królowały stroje wykonane z taśmy klejącej. O ile w tym przypadku w ogóle można użyć słowa “stroje”. Uwagę uczestników imprezy przykuwały zupełnie nagie modelki, których ciała zostały oklejone kolorowymi i błyszczącymi kawałkami taśmy w taki sposób, aby zakrywały piersi oraz okolice intymne – ale niewiele więcej. Taki look to pomysł projektanta Joela Alvareza, założyciela marki The Black Tape. Stroje kąpielowe wykonane z taśmy klejącej to jego znak rozpoznawczy. Odważne stylizacje już zyskały rzesze fanów. “Potrzebuję tego na festiwal Coachella!”, “Tak bardzo chciałabym to założyć” - pisali internauci. Jednak inni nie byli pod wrażeniem: “Wszystko super, ale co jeśli komuś zachce się siku?” 

Dobre pytanie. 

W galerii znajdziecie najbardziej oryginalne stylizacje z wykorzystaniem taśmy klejącej. Odważyłybyście się pokazać w takim wydaniu publicznie? 

Influencerki zdemaskowane. Ujawniono, jak źle wyglądają naprawdę
Influencerki zdemaskowane. Ujawniono, jak źle wyglądają naprawdę - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 08.04.2019 17:56
Jeśli ktoś jedzie na festiwal muzyczny tylko po to, by pośmigać w modnych łaszkach, to gratuluję.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie