KONKURS: Wygraj 1 z 10 pięknych torebek OCHNIK!

Wystarczy, że odpowiesz na jedno proste pytanie.
KONKURS: Wygraj 1 z 10 pięknych torebek OCHNIK!
Fot. OCHNIK
21.03.2019

Modna torebka to must-have w damskiej garderobie. Spełnia nie tylko praktyczne funkcje, przechowując wszystkie przedmioty, które lubimy mieć pod ręką, ale też stanowi idealny dodatek do stroju – umiejętnie dobrana ożywia nasze stylizacje i nadaje im wyrazistego charakteru. Zwłaszcza wiosną, gdy mamy ochotę zaszaleć z kolorami!

OCHNIK w swojej najnowszej kolekcji posiada mnóstwo efektownych modeli torebek, które warto docenić nie tylko za modne formy i oryginalne detale, ale też ogromną różnorodność kolorystyczną.

Zwróćcie szczególną uwagę na okrągłe modele – jeśli jeszcze nie macie takiej torebki, warto czym prędzej nadrobić zaległości. W kolekcji OCHNIK wzrok przykuwa okrągła listonoszka w intensywnym kobaltowym odcieniu. Ciekawie prezentuje się także niewielka torebka na ramię, ozdobiona charakterystycznym, eleganckim zamkiem. Ten minimalistyczny model o bezpretensjonalnej formie, który na pewno znajdzie miejsce w wielu stylizacjach, dostępny jest w trzech kolorach – klasycznej czerni, pudrowym różu oraz bladej szarości.

Niezwykle barwnie i efektownie wyglądają też poręczne kosmetyczki w trzech dogodnych rozmiarach, dostępne w modnym odcieniu fuksji lub granatu, a także w wersji z oryginalnym, tropikalnym wzorem. W zależności od kolorystycznych upodobań można je dowolnie ze sobą zestawiać.

Z kolei linia OCHNIK Daily to torebki ze skóry sztucznej, które goszczą w ofercie marki od kilku sezonów, niezmiennie przyciągając uwagę modnymi formami i atrakcyjną ceną. Tej wiosny wyjątkowo mocny akcent kolorystyczny linii stanowią efektowne minikuferki, które z przyjemnością zabierzecie ze sobą na wiosenny spacer czy spontaniczny wypad na miasto.

My, podobnie jak marka OCHNIK, wychodzimy z założenia, że jedna torebka to stanowczo za mało. Posiadanie choćby kilku różnorodnych modeli pozwala na zdecydowanie większą swobodę w doborze stylizacji i zachęca do inspirujących, modowych eksperymentów. Właśnie dlatego mamy dzisiaj dla was boski konkurs, w którym możecie wygrać 1 z 10 torebek marki OCHNIK!

Oto zadanie konkursowe:

Prześlij zdjęcie swojej ulubionej torebki z nowej kolekcji OCHNIK i napisz, na jaką okazję najchętniej byś ją założyła?

Zgłoszenie należy wysłać na adres [email protected]. W tytule wiadomości wpisz KONKURS OCHNIK, a w treści maila nie zapomnij podać:

- swojego imienia i nazwiska
- adresu i numeru telefonu dla kuriera
- trzech poniższych oświadczeń:

1. „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „KONKURS: Wygraj 1 z 10 pięknych torebek OCHNIK!” i akceptuję jego treść w całości.”
2. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „KONKURS: Wygraj 1 z 10 pięknych torebek OCHNIK!”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”
3. „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „KONKURS: Wygraj 1 z 10 pięknych torebek OCHNIK!”.

Na wasze zgłoszenia czekamy od 21 marca do 4 kwietnia 2019 roku do godziny 23:59. Wybierzemy 10 najbardziej kreatywnych odpowiedzi, które nagrodzimy torebkami marki OCHNIK. Nagrodą jest model TOREC-0003 w dwóch wersjach kolorystycznych: klasycznej czerni lub wiosennej mięcie.


Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

Polecane wideo

5 ubrań, dzięki którym każdy facet obejrzy się za tobą na ulicy
5 ubrań, dzięki którym każdy facet obejrzy się za tobą na ulicy - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.03.2019 08:41
Preparat figurena doskonale przyśpiesza metabolizm. Brzuszek szybko spada. Dodatkowo odczuwałam blokadę głodu. Też ekstra. Łącznie schudłam dzięki temu 14kg.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie