Kobiety zwariowały na punkcie tych oryginalnych pierścionków „zaręczynowych”. Kryje się za nimi nietypowe przesłanie

Na ozdobę, którą nosi się na małym palcu, decyduje się coraz więcej kobiet.
Kobiety zwariowały na punkcie tych oryginalnych pierścionków „zaręczynowych”. Kryje się za nimi nietypowe przesłanie
Fot. Instagram.com (@fredandfar/@thegemroom)
28.01.2019

Chyba każda kobieta marzy o idealnym pierścionku zaręczynowym. Te fantazje często zaczynają się jeszcze we wczesnej młodości. A kiedy kilkanaście czy kilkadziesiąt lat później, już jako dorosłe kobiety, wchodzimy w poważne związki, nasze myśli coraz częściej kierują się w stronę zaręczyn i małżeństwa. 

Zobacz również: Żadna kobieta nie chciałaby go dostać. Tak wygląda pierścionek zaręczynowy za 5 ZŁ!

Ale nie wszystkie kobiety marzą o tym, żeby któregoś dnia stanąć na ślubnym kobiercu. Są szczęśliwe bez mężczyzny przy swoim boku i cieszą się satysfakcjonującym życiem singielki. Bez względu na stan cywilny, każda kobieta od czasu do czasu potrzebuje zapewnienia, że jest wyjątkowa, silna, i że zasługuje na miłość taka, jaka jest. Dlatego coraz więcej kobiet decyduje się przypomnieć sobie o tym poprzez nietypową biżuterię “anty-zaręczynową”. Na Instagramie chwalą się oryginalnymi, trójkątnymi pierścionkami, które symbolizują miłość do samych siebie i samoakceptację. W przeciwieństwie do tradycyjnych pierścionków zaręczynowych, te trójkątne nosi się na małym palcu. Noszą one nazwę "self love pinky ring", ponieważ "pinky" to po angielsku właśnie mały palec. Takie pierścionki “anty-zaręczynowe” to pomysł Melody Godfred, która założyła markę Fred and Far. Skąd wzięła się idea takiego biznesu? 

“Do 2015 roku osiągnęłam każdy kamień milowy, o którym marzyłam: robiłam karierę, miałam męża, dzieci i dom. Mimo to czułam się zagubiona, nieszczęśliwa i i czułam, że straciłam kontakt z moim prawdziwym “ja”, bo przestałam kochać samą siebie i się o siebie troszczyć. Desperacko potrzebowałam czegoś wyrazistego i pięknego, co codziennie będzie mi przypominać o tym, żeby pamiętać o sobie i otaczać się czcią. Więc stworzyłam coś takiego” - tłumaczy Godfred. 

Pierścionki"self love pinky ring" marki Fred and Far nosi się na najmniejszym palcu. Ich trójkątny kształt symbolizuje “boską kobiecość” (“Spójrzcie w dół, a zrozumiecie, dlaczego!” - wyjaśnia Melody). Każdy pierścionek jest wykonany z 14-karatowego złota (żółtego, białego lub różowego), a trójkątne “oczka” są dostępne w praktycznie każdym kolorze. “Myślę, że to cudowna przypominajka, żeby nie być wobec siebie aż tak surową” - przekonuje założycielka marki.  

Kobiety pokochały tę symboliczną biżuterię i coraz więcej z nich chwali się “zaręczynami z samą sobą” na Instagramie. Podobają ci się takie pierścionki? 

Suknie ślubne, które podobają się… wszystkim. 12 najpiękniejszych kreacji na świecie
Suknie ślubne, które podobają się… wszystkim. 12 najpiękniejszych kreacji na świecie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 5) 29.01.2019 09:35
Bardzo ładny ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.01.2019 15:10
Zwykła błyskotka, do której dopisano wygórowaną ideologię. Równie dobrze może to być każdy inny pierścionek czy też symbol noszony z myślą o sobie samej bez wydawania na to krocia...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie