Victoria Beckham zaprojektowała kolekcję dla Reebok. Znamy ceny!

Ubrania sprawdzą się na co dzień i na siłownię.
Victoria Beckham zaprojektowała kolekcję dla Reebok. Znamy ceny!
Fot. mat. prasowe
25.01.2019

Reebok wprowadza na rynek debiutancką kolekcję stworzoną dzięki współpracy z ikoną stylu i kobiecości – Victorią Beckham. Kolekcja zawiera produkty, które doskonale sprawdzą się zarówno na siłowni, jak i podczas tworzenia codziennych stylizacji. Inspiracją dla kolekcji była chęć zaprezentowania świeżego spojrzenia na sportową odzież premium opartą na prostym, nowoczesnym wzornictwie. Victoria czerpała również z doświadczeń mieszkania w Los Angeles i Londynie, dzięki czemu kolekcja Reebok x Victoria Beckham łączy wyluzowanego kalifornijskiego ducha z wyrafinowanym brytyjskim krawiectwem.

Kolekcja to połączenie wyrazistej estetyki i subtelnego graficznego brandingu. „Ideą tej kolekcji było połączenie świeżego podejścia do streetwearu z maksymalną wydajnością odzieży sportowej przy jednoczesnym zachowaniu wierności minimalistycznej estetyce mojej marki, a także włączenie elementów unisex. Te elementy były dla mnie kluczowe podczas tworzenia kolekcji” – wspomina proces projektowania Victoria Beckham. I dodaje: „Każda część jest zaprojektowana tak, aby była elastyczna, dostosowana do optymalnego treningu, ale ważne było również stworzenie linii, która jest modna i będzie współgrała z innymi elementami garderoby., co jest modne i będzie współgrało z innymi elementami garderoby. W produktach tej kolekcji można wyjść zarówno na siłownię, jak i do biura czy do szkoły”.

Victorii Beckham zależało również na tym, aby kolekcja była odzwierciedleniem aktywnego stylu życia – jej stylu życia, z harmonogramem dnia wypełnionym po brzegi. ,,Zależało mi na produktach, które będą maksymalnie sportowo wydajne, a równocześnie proste i elastyczne, co sprawdziłam osobiście podczas wizyt na siłowni”.

Karen Reuther, wiceprezes Creative Reirection, powiedziała: „Kolekcja odważnie obrazuje wizję Victorii jako kobiety silnej i pewnej siebie, mającej nowoczesny punkt widzenia. Ta kolekcja wynosi definicję odzieży sportowej na nowy poziom. Modne podejście Victorii do designu znajduje odzwierciedlenie w każdym detalu”.

Kolekcję Reebok x Victoria Beckham Spring 19 można kupić na stronie Reebok.com/VictoriaBeckham oraz u innych sprzedawców detalicznych na całym świecie.

Aby uzyskać dodatkowe informacje i subskrybować najświeższe wiadomości dotyczące partnerstwa i nadchodzących wydań, odwiedź Reebok.com/VictoriaBeckham i śledź @Reebok, @VictoriaBeckham oraz #ReebokxVictoriaBeckham.

Koszulka, 399 zł

Buty, 1 199 zł

Skarpetki, 129 zł

Materiały prasowe

Polecane wideo

Prześwitujące suknie ślubne - kontrowersyjny trend w modzie ślubnej
Prześwitujące suknie ślubne - kontrowersyjny trend w modzie ślubnej - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.01.2019 21:54
Nie trzeba się wysilać żeby zaprojektować murzyskie piżamy bo co najmniej od 50 lat się tak noszą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.01.2019 11:32
te buty ekstra
odpowiedz

Polecane dla Ciebie