All The Stories Are True – a jaka jest Twoja historia?

Czasami najlepsze historie powstają wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz.
All The Stories Are True – a jaka jest Twoja historia?
Fot. mat. prasowe
06.12.2018

Ponad 100-letnia historia i miliony miłośników na całym świecie. Mowa o kultowym modelu Chuck Taylor All Star marki Converse. Gdyby ktoś kiedyś chciał podjąć się spisania rozmaitych opowieści,
którym towarzyszyły Chuck’i, powstałby niejeden tom.

Model Chuck Taylor All Star był i nadal jest świadkiem wielu niesamowitych historii. Czasem wydają się one zbyt niewiarygodne, by mogły być prawdziwe. Ale one wszystkie naprawdę się wydarzyły! Chuck’i i ludzie, którzy je noszą, nie muszą niczego wymyślać! Kultowe trampki były i są towarzyszem pierwszych randek, szalonych imprez, wagarów, wyjazdów ze znajomymi i wielu innych niesamowitych wydarzeń. Kiedy żyjesz według swoich zasad to prawda jest o wiele bardziej interesująca niż fikcja!

O tym, jak ludzie nosili i będą nosić swoje Chuck’i, opowiada właśnie globalna kampania All The Stories Are True, która ruszyła w październiku. Converse zachęca fanów Chuck’ów z całego świata do dzielenia się swoimi historiami, w których kultowy trampek pozostaje w roli zawsze obecnego obserwatora i uczestnika. Marka chce przekazywać te historie dalej – jakkolwiek nieprawdopodobne by były. Bo nie ma historii nieprawdziwych.

W tym sezonie zwróć uwagę na zamszowe Chuck’i 70, które poza oryginalnymi dla tego modelu detalami, takimi jak podwyższona, lakierowana podeszwa czy dodatkowe przeszycia, charakteryzują się wysokiej jakości zamszową cholewką oraz nawiązaniami do stylu outdoor’owego. Buty dostępne są w 3-ech wersjach kolorystycznych – czarnej, kremowej i oliwkowo-zielonej. Inną propozycją jest model Chuck Taylor Crafted Boots przygotowany specjalnie na jesienno-zimową aurę. Buty posiadają skórzaną cholewką, podwyższoną podeszwę, a także zamszową naszywkę Chuck Taylor All Star. Oba modele znaleźć można w sklepach Converse, a także wybranych sklepach partnerskich.

All The Stories Are True! A jaka jest Twoja historia?

Opowiedz o swoich Chuckach. Opublikuj zdjęcie, opisz swoją story, dodaj hashtag #ChuckStories. Converse Polska ma nagrody dla 3 zwycięzców. Jakie? Chucki z możliwością personalizacji oraz bon na zakupy w sklepach Converse o wartości 1000, 700 lub 500 zł. Szczegóły i regulamin na oficjalnym profilu @converse.polska.
Powodzenia!

Dziewczyny oszalały na punkcie PIĘKNEGO GENIUSZA. Ma 25 lat, 181 IQ i boskie ciało
Dziewczyny oszalały na punkcie PIĘKNEGO GENIUSZA. Ma 25 lat, 181 IQ i boskie ciało - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie