Wiemy, jaki kolor będzie rządził trendami w 2019 roku. Jest absolutnie przepiękny!

A co jeszcze ważniejsze, kryje się za nim wyjątkowo ważne przesłanie.
Wiemy, jaki kolor będzie rządził trendami w 2019 roku. Jest absolutnie przepiękny!
Fot. iStock
06.12.2018

Trendy w modzie zmieniają się z każdym rokiem. To, co jeszcze niedawno było na topie, w końcu staje się passe. Tak samo jest z kolorami, które w danym sezonie rządzą na wybiegach, w kolekcjach modowych i przemyśle modowym. W roku 2018 najmodniejszym kolorem był intensywny fiolet - Ultra Violet. Wiemy już, jaki odcień będzie jego następcą!

Zobacz również: Obcokrajowcy naśmiewają się ze stylu Polek. Wymienili ciuchy, po których zawsze nas rozpoznają

Instytut Pantone jest prawdziwą wyrocznią jeśli chodzi o trendy kolorystyczne. To właśnie ta firma opracowała i wydała unikatową skalę kolorów, która stanowi wzorzec barw nazwany Skalą Pantone. Instytut właśnie ogłosił, jaki kolor będzie najmodniejszy w 2019 roku. Jest to odcień o nazwie Living Coral o numerze 16-1546. To przepiękna, ciepła koralowa barwa o delikatnym, złocistym odcieniu. Instytut Pantone nieprzypadkowo zdecydował się właśnie na ten kolor. To ukłon w stronę naszej planety - tym samym Pantone zwraca uwagę na problem ochrony środowiska i zasobów naturalnych Ziemi, a także zagrożonych gatunków i ekosystemów, do których zaliczają się m.in. rafy koralowe.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by PANTONE (@pantone) on

Naszym zdaniem barwa Living Coral to świetny wybór na kolor roku 2019! Zobacz, jak Instagram zareagował na ogłoszenie koloru roku 2019 przez Pantone. Te zdjęcia są przepiękne!

Alena Omovych - ukraińska żywa lalka Barbie
Alena Omovych - ukraińska żywa lalka Barbie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.12.2018 20:48
Dla ciepłej urody osobiście nie lubie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.12.2018 12:34
Ładny kolorek
odpowiedz

Polecane dla Ciebie