Wiemy, jaki kolor będzie rządził trendami w 2019 roku. Jest absolutnie przepiękny!

A co jeszcze ważniejsze, kryje się za nim wyjątkowo ważne przesłanie.
Wiemy, jaki kolor będzie rządził trendami w 2019 roku. Jest absolutnie przepiękny!
Fot. iStock
06.12.2018

Trendy w modzie zmieniają się z każdym rokiem. To, co jeszcze niedawno było na topie, w końcu staje się passe. Tak samo jest z kolorami, które w danym sezonie rządzą na wybiegach, w kolekcjach modowych i przemyśle modowym. W roku 2018 najmodniejszym kolorem był intensywny fiolet - Ultra Violet. Wiemy już, jaki odcień będzie jego następcą!

Zobacz również: Obcokrajowcy naśmiewają się ze stylu Polek. Wymienili ciuchy, po których zawsze nas rozpoznają

Instytut Pantone jest prawdziwą wyrocznią jeśli chodzi o trendy kolorystyczne. To właśnie ta firma opracowała i wydała unikatową skalę kolorów, która stanowi wzorzec barw nazwany Skalą Pantone. Instytut właśnie ogłosił, jaki kolor będzie najmodniejszy w 2019 roku. Jest to odcień o nazwie Living Coral o numerze 16-1546. To przepiękna, ciepła koralowa barwa o delikatnym, złocistym odcieniu. Instytut Pantone nieprzypadkowo zdecydował się właśnie na ten kolor. To ukłon w stronę naszej planety - tym samym Pantone zwraca uwagę na problem ochrony środowiska i zasobów naturalnych Ziemi, a także zagrożonych gatunków i ekosystemów, do których zaliczają się m.in. rafy koralowe.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by PANTONE (@pantone) on

Naszym zdaniem barwa Living Coral to świetny wybór na kolor roku 2019! Zobacz, jak Instagram zareagował na ogłoszenie koloru roku 2019 przez Pantone. Te zdjęcia są przepiękne!

Polecane wideo

Alena Omovych - ukraińska żywa lalka Barbie
Alena Omovych - ukraińska żywa lalka Barbie - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.12.2018 20:48
Dla ciepłej urody osobiście nie lubie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.12.2018 12:34
Ładny kolorek
odpowiedz

Polecane dla Ciebie