ROZWIĄZANIE KONKURSU: Lista laureatek, które wygrały szlafroki od Feel Comfy!

Sprawdź, czy nagroda powędruje właśnie do Ciebie!
ROZWIĄZANIE KONKURSU: Lista laureatek, które wygrały szlafroki od Feel Comfy!
Fot. https://feelcomfy.pl
30.10.2018

Konkurs, który zorganizowałyśmy wspólnie z marką Feel Comfy, pobił na serwisie rekord popularności. Waszych zgłoszeń były setki (!), a czytanie ich okazało się – jak zwykle zresztą – wielką przyjemnością. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i kreatywność. Bardzo żałujemy, że mogłyśmy wybrać jedynie trzy laureatki, bo każda z Was zasługuje na nagrodę. Jesteście niesamowite!

Zadanie polegało na udzieleniu odpowiedzi na pytanie:

Na jaką okazję najchętniej założyłabyś szlafrok Feel Comfy i dlaczego?

Oto szczęśliwe zwyciężczynie:

Katarzyna S., Warszawa

Na wieczór, na który czekam od dawna! Na wieczór, który należy się każdej kobiecie.
Na wieczór, który spędzę sama ze sobą!

Wychodzę z założenia, że nikt o nas nie zadba tak świetnie jak my same! Beyonce, aperol, cała porcja sushi dla mnie, sesja selfies! I obowiązkowo maraton „Sexu w wielkim mieście”.
Czy może być lepiej? Może! W szlafroku Feel Comfy!

Gabriela M., Wieliczka

1 czerwca 2019 zostanę żoną. I wszystko byłoby idealnie gdyby nie to, że mieszkamy ze sobą od 3 lat, więc zaskoczyć partnera jest teraz bardzo trudno. Szlafrok Żona idealna założyłabym w naszą noc poślubną. Dlaczego akurat wtedy? Dlatego, że mój przyszły mąż wie, jak bardzo boję się, że nie do końca podołam swoim małżeńskim obowiązkom. Ubierając ten szlafrok w tę noc dam mu wyraźnie odczuć, że zrobię wszystko, aby być żoną idealną. Poza tym, co będzie lepiej pasować do koronkowej białej seksownej bielizny?

Adrianna T., Rabka-Zdrój

Szlafrok Feel Comfy najchętniej założyłabym już niedługo, dokładnie 18 listopada, gdyż będzie to wspaniały dzień - dzień moich 25 urodzin. Będę wtedy na fantastycznych wakacjach z moim ukochanym, który chce, by jak najpiękniej uczcić ten jubileusz.... a kto wie, czy nie szykuje dla mnie czegoś jeszcze? W końcu jesteśmy parą od 6 lat :)
Wtedy właśnie, wstając rano i spoglądając na otaczającą mnie bajkową scenerię, chciałabym mieć na sobie coś kobiecego i eleganckiego, czyli właśnie szlafrok Feel Comfy, który doda pewności siebie i podkreśli moją urodę - kobieta w każdej sytuacji chce wyglądać fantastycznie, ja nie jestem wyjątkiem. Idealnym wariantem dla mnie byłby szlafroczek z napisem Princess - uwielbiam być rozpieszczana i chcę w tym wyjątkowym dniu czuć się właśnie jak księżniczka, a taki dodatek będzie dopełnieniem wszystkiego. Byłoby cudownie móc spędzić ten czas właśnie z Feel Comfy.

Raz jeszcze dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, a laureatkom serdecznie gratulujemy. Nagrody zostaną do Was wysłane w ciągu 21 dni roboczych.

Kto pojawił się na pokazie Violi Piekut? Mamy DUŻO ZDJĘĆ
Kto pojawił się na pokazie Violi Piekut? Mamy DUŻO ZDJĘĆ - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.10.2018 17:53
Dziękuję! Przyszły mąż będzie zachwycony :-)
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 30.10.2018 14:17
nie wygrałam, ale może następnym razem się uda. Konkurs świetny!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.10.2018 14:14
brzydkie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.10.2018 13:54
tym razem mi sie nie udalo ale dawajcie wiecej takich konkursow!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.10.2018 13:47
Udało mi się, dziękuję serdecznie! :*
odpowiedz

Polecane dla Ciebie