Odważna kolekcja MOSCHINO dla H&M [LOOKBOOK]

Specjalna kolekcja Moschino dla H&M trafi do sprzedaży 8 listopada 2018!
Odważna kolekcja MOSCHINO dla H&M [LOOKBOOK]
Fot. mat. prasowe
12.10.2018

„Zawsze, kiedy projektuję, myślę o moich przyjaciołach. Lookbook MOSCHINO [tv] H&M jest jak impreza, na której świętujemy, bawimy się i pokazujemy kreatywność oraz energię ludzi oraz samej kolekcji”, mówi Jeremy Scott, dyrektor kreatywny MOSCHINO.

„Jeremy w doskonały sposób uchwycił w lookbooku ducha MOSCHINO [tv] H&M. To odważna kolekcja dedykowana tym, którzy chcą być częścią fantastycznej imprezy, niezależnie od tego skąd, ani kim są” mówi Ann- Sofie Johansson, doradca kreatywny H&M. Zdjęcia i stylizacje do lookbooka zostały wykonane przez długoletnich współpracowników Jeremy’ego – fotografa Marcusa Mam i stylistkę Carlyne Cerf de Dudzeele.

Kogo zobaczymy w lookbooku prezentującym energetyczną i pełną humoru kolekcję MOSCHINO[tv] H&M? Poznajcie: Aquarię z RuPaul’s Drag Race sezon 10; Amiaya – bliźniaczki i influencerki Aya i Ami; Sakurę Bready – asystentkę Jeremy’ego Scotta w MOSCHINO oraz Pablo Olea – najlepszego przyjaciela Jeremy’ego i jednocześnie Head of Global PR and Communications MOSCHINO.

Zobacz także: HIT JESIENI: Piękne BOTKI na obcasie & słupku (Kosztują grosze!)

H&M stworzył także gify MOSCHINO [tv] H&M na Instagram Stories, Snapchata oraz iMessengera dla użytkowników. Oprócz animowanych logo i symboli z kolekcji, powstały także gify z Jeremym.
Kolekcja MOSCHINO [tv] H&M będzie dostępna w wybranych sklepach na całym świecie oraz online na HM.com 8 listopada.

 

Polecane wideo

Tłum gwiazd na Gali JOY Influencer Roku 2018
Tłum gwiazd na Gali JOY Influencer Roku 2018 - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.10.2018 10:55
na torebkę na pewno zapoluję
odpowiedz

Polecane dla Ciebie