Sarah Jessica Parker znów wcieliła się w Carrie Bradshaw! Tym razem w kampanii bielizny

Marka Intimissimi nawiązała do kultowego serialu „Seks w Wielkim Mieście”.
Sarah Jessica Parker znów wcieliła się w Carrie Bradshaw! Tym razem w kampanii bielizny
Fot. mat. prasowe
18.07.2018

Na hasło „Carrie Bradshaw” chyba wszyscy od razu mamy przed oczami Sarah Jessicę Parker, która w niebotycznych szpilkach biega po ulicach Nowego Jorku. Losy uroczej Carrie i jej trzech zwariowanych przyjaciółek można już określić mianem kultowych, a „Seks w Wielkim Mieście” mimo upływu lat, w ogóle nie traci na aktualności. Kobiety nadal szukają miłości, eksperymentują w łóżku i starają się zrozumieć męski świat.

Sexy staniki, w których on ma ochotę Cię oglądać

Pewnie dlatego marka Intimissimi postanowiła w swojej najnowszej kampanii nawiązać do tej ponadczasowej produkcji. Zwłaszcza, że właśnie teraz serial obchodzi 20. rocznicę emisji pierwszego odcinka!

W kampanii Intimissimi Sarah Jessica Parker ponownie wcielila się w postać uroczej Carrie. Na zdjęciach, nawiązujących klimatem do „Seksu w Wielkim Mieście”, aktorka promuje piękny stanik typu balkonetka.

- W kampanii Sarah Jessica Parker przechadza się ulicami Nowego Jorku, ubrana w stylową, elegancką piżamę, spod której subtelnie widać najnowszy model biustonosza Intimissimi. Koronkowa balkonetka z wypełnieniem pięknie trzyma i podkreśla biust, a zabudowana forma sprawia, że z powodzeniem można go nosić z głębokimi dekoltami i transparentnymi ubraniami – czytamy na glamour.pl.

Zobaczcie zdjęcia z tej klimatycznej sesji. Są boskie, prawda?

Fot. mat. prasowe

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.07.2018 14:22
Trochę głupia ta reklama skoro w bieliźnie chodzi po ulicy. A druga sprawa, to widać, że ta kobieta niemal obsesyjnie chce odcinać kupony od serialu w którym grała kilkanaście lat temu. Jej znajoma z planu ją skrytykowała i widzę, że miała rację.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie