Reebok Classic przedstawia nową wizję przyszłości z DMX Fusion

DMX Fusion to model inspirowany historią marki, zaprojektowany z myślą o przyszłości! Reebok Classic prezentuje nową odsłonę kultowego modelu z serii DMX.
Reebok Classic przedstawia nową wizję przyszłości z DMX Fusion
Fot. mat. prasowe
06.04.2018

DMX Fusion to reinterpretacja modelu DMX Run 10, który miał swoją premierę w 1997 roku. Oryginalny but szybko zyskał miano rewolucyjnego modelu dla biegaczy, a jego futurystyczny wygląd zdobył rzeszę fanów na całym świecie. DMX RUN 10 został wyposażony w stworzoną przez markę Reebok technologię DMX (Dynamic Motion Control). Unikalne rozwiązanie wykorzystywało ruch powietrza pomiędzy wypukłymi elementami podeszwy, zapewniając odpowiednią amortyzację i stabilizację stopy.

Dziś, marka Reebok Classic, przedstawia nową interpretację kultowego modelu - DMX Fusion. Buty zaprojektowane z myślą o współczesnych trendach zyskały minimalistyczny wygląd, proste linie oraz podeszwę inspirowaną konturami znanymi z map topograficznych.

Tłem kampanii DMX Fusion są wnętrza Quadracci Pavilion wchodzącego w skład Muzeum Sztuki w Milwaukee (USA). Futurystyczny budynek to projekt hiszpańskiego architekta Santiago Calatrava. Organiczne formy i powtarzające się linie, które wypełniają przestrzeń pawilonu, odzwierciedlają detale DMX Fusion.

DMX Fusion łączy kultową technologię DMX z nowoczesnym wzornictwem. Bezszwowa cholewka ULTRAKNIT wykonana z dzianiny idealnie dopasowuje się do stopy. Dodatkowo system Adaptive Lacing ze starannie zaprojektowanymi haczykami i kotwami, pozwala na dostosowanie wiązania sznurówek do potrzeb każdego użytkownika.

DMX Fusion występują w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Od 30 marca będą dostępne w Chmielna 20 LAB.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie