Urodzinowy konkurs Papilota: Do wygrania piękne okulary BELUTTI

Mamy do rozdania 5 par. Zadanie jest bardzo proste!
Urodzinowy konkurs Papilota: Do wygrania piękne okulary BELUTTI
Fot. Belutti.com
25.03.2018

Jeśli zdążyłyście już zapomnieć, przypominamy: w tym roku Papilot świętuje swoje 10. urodziny! Tę niezwykłą okazję chcemy celebrować razem z Wami – dziękujemy, że już od dekady współtworzycie z nami portal. Jesteście wspaniałe!

Dzisiaj startujemy z naszym kolejnym urodzinowym konkursem. Tym razem gratka dla osób ceniących prawdziwe piękno – do rozdania mamy bowiem 5 par stylowych okularów przeciwsłonecznych marki Belutti:

BELUTTI to polska marka z włoskimi korzeniami, która oferuje oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Marka narodziła się w 1998 roku, w urokliwym włoskim miasteczku Belunno. BELUTTI to połączenie nowoczesnego designu i najwyższej jakości wykonania. Cechą charakterystyczną marki jest dbałość o detale - zdobiące zauszniki lub fronty opraw to znak rozpoznawczy Belutti. Każdy element jest idealnie wkomponowany w oprawę, a starannie wyselekcjonowane materiały są dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Okulary i akcesoria optyczne BELUTTI są dostępne w ponad kilkuset renomowanych salonach optycznych w Polsce i Europie.

Co trzeba zrobić, aby wygrać jedną z 5 par? Zadanie jest banalnie proste. Wystarczy, że w kilku zdaniach opiszecie stylizację, do której najlepiej pasowałyby okulary Belutti.

Jeśli swoją wypowiedź macie ochotę dodatkowo zobrazować (np. tworząc zdjęciowy kolaż inspiracji, Wasz swoisty moodboard składający się z inspirujących zdjęć we włoskim klimacie) – droga wolna, choć nie jest to wymogiem. Im większą kreatywnością nas zaskoczycie, tym lepiej!

Odpowiedzi wysyłajcie na adres redakcja@papilot.pl z dopiskiem KONKURS BELUTTI. W treści maila nie zapomnijcie podać swoich danych kontaktowych: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu.

UWAGA: Na Wasze zgłoszenia czekamy do wtorku 27 marca br. do godziny 11:00. Nagrodzimy 5 najlepszych zgłoszeń (modele zostaną wybrane losowo dla każdej z laureatek), więc nie zwlekajcie i już teraz do nas napiszcie.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Ola (Ocena: 5) 02.04.2018 09:07
Kiedy rozstrzygnięcie i Gdzie???
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 25.03.2018 10:46
ale wiecie, że te okulary są śmiesznie tanie w sklepie?
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 23.03.2018 14:53
wszystkie piekne;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.03.2018 16:14
marzę o tych przedostatnich okularach
odpowiedz
DF (Ocena: 5) 22.03.2018 14:02
Zgłoszenie wysłane-teraz tylko liczyć, że zostanę szczęśliwie wybrana! Konkurs ciekawy, a nagroda wspaniała- oby więcej takich. Powodzenia wszystkim!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo