Dlaczego warto zapamiętać nazwisko projektantki Sylwii Romaniuk?

O niej jest teraz głośno! Polska projektantka odniosła sukces na Paris Fashion Week.
Dlaczego warto zapamiętać nazwisko projektantki Sylwii Romaniuk?
Fot. materiały prasowe Sylwii Romaniuk
13.03.2018

Projekty Sylwii Romaniuk to luksusowe krawiectwo, materiały najwyższej jakości i zmysłowe formy wydobywające i podkreślające piękno. Jak mówi sama artystka:

„Te kreacje mają przenosić w inny wymiar, odrywać od codzienności i spełniać marzenia”. Projekty tworzone są dla kobiet, które chcą czuć się komfortowo i pewnie. Ten efekt zapewnia doskonała konstrukcja, krój dopasowany do każdej sylwetki i dopracowanie najmniejszych detali. W Atelier SR znajdziemy suknie na najważniejsze okazje w życiu, uroczyste kolacje, wystąpienia na czerwonym dywanie czy gale. „Zapraszam do mojego świata, w którym sztuka łączy się z modą, a cierpliwość nagradzana jest suknią z bajki” – mówi Sylwia Romaniuk.

Swoją najnowszą kolekcję projektantka zaprezentowała ostatnio na Paris Fashion Week. Do tej pory udało się to jedynie Ewie Minge oraz Gosi Baczyńskiej – sukces i powód do dumy są więc ogromne. Pokaz odbył się w luksusowych wnętrzach Hotelu d'Evreux przy Place Vendôme w Paryżu. Modelki prezentowały strojne kreacje rodem z baśni. Nie zabrakło błysku, misternych zdobień oraz królewskich detali. Efekt? Oszałamiający.

Zobaczcie fotorelację z pokazu!

Fot. materiały prasowe Sylwii Romaniuk

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie