Szpilki Jimmy Choo w H&M!

Żadna fashion victim nie może tego przegapić! Kultowa marka obuwnicza wchodzi we współpracę z popularną sieciówką!
Szpilki Jimmy Choo w H&M!
28.06.2009

H&M po raz kolejny pokusił się o współpracę z wielką modową marką – tym razem chodzi o kultowego producenta słynnego obuwia, które kochają gwiazdy i stylowe elegantki z całego świata! Jimmy Choo to kwintesencja kobiecości i wygody, których nie sposób nie docenić. Niestety, nie każda kobieta może sobie pozwolić na luksus posiadania choć jednej pary – ceny szpileczek wahają się od około 300 do 800 funtów. Proste czarne czółenka z aktualnej kolekcji to wydatek rzędu 500 funtów, czyli około 3 tysięcy złotych!  

W kolekcji stworzonej specjalnie dla H&M pozostanie słynna jakość, a zmianie ulegnie nie jedynie cena. Buty, jak zapewnia założycielka i szefowa Jimmy ChooTamara Mellon – będą miały charakter wieczorowy, choć bardzo niezobowiązujący. Jej zdaniem, każda klientka będzie ogromnie zadowolona z ich zakupu ze względu na uniwersalne, klasyczne fasony, stonowaną kolorystykę oraz rzecz jasna świadomość posiadania czegoś naprawdę luksusowego.  

Dyrektor kreatywna H&M, Margarita van der Bosch, podkreśla że to pierwsza współpraca odzieżowego potentata z projektantem dodatków. Twierdzi, że podejmując tę decyzję, kierowała się świadomością istnienia kryzysu gospodarczego i koniecznością oszczędzania (także na modowych zakupach). Jej zdaniem nowa para butów to fantastyczny sposób na odświeżenie elementów garderoby z poprzedniego sezonu.  

Na wspaniały obuwniczy shopping przygotujcie się 14 listopada – właśnie wtedy kolekcja Jimmy Choo for H&M trafi do wybranych sklepów.  

Natasza Lasky 

Zobacz także

Jak powstały najlepsze buty świata?

Jimmy Choo to kariera nie od pucybuta, ale od szewca do milionera. W odróżnieniu od Blahnika, ten Malezyjczyk z biednej rodziny nie może się poszczycić dyplomem uniwersyteckim. 

Anatomia klasyki

Marzy ci się, aby wyglądać jak elegantka z Park Avenue? Postaw na minimalizm, elegancję i prostotę, inwestując w sprawdzone klasyki, które nigdy nie wychodzą z mody.

Polecane wideo

Komentarze (95)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2009 21:42
I co, że firmowe, jak takie same lub podobne mogę kupić o połowę taniej!. Ehh... Bo co marka... ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2009 21:00
zajebiste buty
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2009 21:14
Wy chyba nie wiecie co to znaczy "fashion victim"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2009 20:42
och cudne są te buty! ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.07.2009 16:10
ach nienawidze tego portalu..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie