Z tej „sukienki” śmieje się cały Internet! 17-latka z Ukrainy naprawdę założyła TO do szkoły…

Jej inspiracją była kreacja Dolce & Gabbana. Seksowna?
Z tej „sukienki”  śmieje się cały Internet! 17-latka z Ukrainy naprawdę założyła TO do szkoły…
źródło: vk.com / Nastya Fomenko
09.11.2017

Często oburzamy się na szkolne regulaminy dotyczące ubioru uczniów, ale patrząc na te zdjęcia dochodzimy do wniosku, że czasami chyba nie ma innego wyjścia. Współczesna młodzież miewa problemy z rozpoznaniem co wypada, a co jest absolutnie niedopuszczalne. Świetnym przykładem jest stylizacja tej nastolatki.

Nastya Fomenko najwyraźniej doszła do wniosku, że szkoła niczym nie różni się od klubu nocnego i na rozdanie dyplomów w liceum przyszła ubrana w… koronkę. Całe szczęście, że pod prześwitującą kreacją miała chociaż bieliznę. Młoda Ukrainka udowodniła, że brak dobrego gustu w połączeniu z młodzieńczą zuchwałością może się skończyć katastrofą.

O szokującej stylizacji 17-latki znowu mówią media na całym świecie, choć wszystko wydarzyło się kilka lat temu. Jak widać, niektóre kreacje trudno zapomnieć i okazują się ponadczasowe.

Zobacz również: Nauczycielka usłyszała, że... w takim stroju nie może uczyć dzieci! Wygląda aż tak wulgarnie?

niestosowny strój

źródło: YouTube / MV9998

O sprawie było głośno na Ukrainie już w 2012 roku, ale dopiero teraz zainteresowały się nią zachodnie media. Nastya była uczennicą szkoły średniej w Pawłohradzie. Na wręczeniu dyplomów potwierdzających zakończenie tego etapu edukacji pojawiła się w kreacji, która przypomina raczej koszulkę nocną z sex shopu, a nie elegancką sukienkę.

17-latka miała na sobie prześwitujące, koronkowe wdzianko, a pod nim czarną bieliznę. Do tego podkolanówki, czerwone szpilki i mocny makijaż. Komentatorzy twierdzą, że pomyliła okazje, bo w takim stroju bliżej jej do tancerki erotycznej, niż pilnej uczennicy.

Pomysł zaczerpnęła podobno z katalogu domu mody Dolce & Gabbana.

Zobacz również: Nastolatka dostała w szkole naganę za TEN STRÓJ! Podobno zbyt mocno wyeksponowała duże piersi...

 

niestosowny strój

źródło: YouTube / MV9998

Nastolatka wzbudziła sensację w szkole, ale nie została z niej wyrzucona. Jak gdyby nigdy nic odebrała dyplom. Nauczyciele byli wyraźnie zszokowani jej kreacją, ale po fakcie próbowali ją usprawiedliwiać. - To wina nieograniczonego dostępu do Internetu. Nastolatki próbują wzorować się na zachodnich celebrytkach i takie są tego efekty - tłumaczyli.

Co ciekawe, matka dziewczyny sama jest nauczycielką i pracuje w tej samej szkole. Niestety, nie była w stanie powstrzymać córki.

Jak Wam się podoba ukraińska wersja Dolce & Gabbany?

Zobacz również: Rozenek relacjonuje z Dubaju. Fani bezlitośnie krytykują jej niestosowną kreację

niestosowny strój

źródło: YouTube / MV9998

Nastya z rodzicami

niestosowny strój

źródło: YouTube / MV9998

Przesadziła?

Komentarze (14)

Ocena: 4.71 / 5
gość (Ocena: 5) 17.01.2018 18:30
Przynajmniej profil ma już sprecyzowany....
odpowiedz
Ela (Ocena: 5) 14.11.2017 19:16
Niech ubiera się jak chce, ale moim zdaniem do szkoły nie powinno się tak chodzić. Można kupić ładne ubrania i niekoniecznie wszystko odkrywać :P Dużo ciuchów, w których czuję się atrakcyjnie, ale nie odkrywam większości kupuję w hexeline. Ładnie i stylowo to moje motto
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 10.11.2017 17:10
hahah rodzice pozwolili to co wam do tego
odpowiedz
podnietnik (Ocena: 5) 09.11.2017 22:14
mnie podnieca, jest super
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.11.2017 20:56
Sądziłem,że będzie wyglądać tragicznie,a jest pięknie, zjawiskowo,zgrabnie i kobieco.Same zakompleksione pasztety tu komentują.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo