MOIE: Kolczyki & nausznice, które podkręcą Twój look!

Mają świetny design!
MOIE: Kolczyki & nausznice, które podkręcą Twój look!
18.10.2017

Jeśli nie słyszałaś jeszcze o moie, koniecznie nadrób zaległości. Jest to marka założona przez Katarzynę Kazimierczyk (z zawodu architekta), która projektuje prawdziwe biżuteryjne perełki. W efekcie w kolekcjach moie da się zauważyć nietypowe konstrukcje oraz niestandardowe rozwiązania różnych elementów.

- Biżuterię moie projektuję z dużym naciskiem na oryginalność i prostotę. Wszystkie projekty są bardzo bliskie mojemu sercu, dlatego uznałam, że są moie (stąd nazwa - z błędem ortograficznym dla przekory).
Marka moie powstała z potrzeby posiadania biżuterii zgodnej z międzynarodowymi trendami. Jest odpowiedzią na złej jakości biżuterię z sieciówek, oraz na rozczarowanie, że do biżuterii tej tak trudno jest się przywiązać na dłużej. Wszystkie produkty moie wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o najmniejszy detal – czytamy na moie.pl.

Naszą szczególną uwagę przykuły zwłaszcza kolczyki i nausznice. Ich design jest tak oryginalny, że nada nawet najprostszej stylizacji niepowtarzalnego charakteru.

Zobaczcie nasze typy! Podobają się Wam?

kolczyki moie

270 zł

kolczyki moie

320 zł

kolczyki moie

250 zł

kolczyki moie

280 zł

kolczyki moie

190 zł

kolczyki moie

250 zł

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo