Etam Live Show 2017

Ponad 80 radosnych i olśniewających modelek, w tym francuskie topmodelki Camille Rowe i Constance Jablonski, kroczyły po wybiegu w akompaniamencie bujających hitów.
Etam Live Show 2017
Fot. mat. prasowe
04.10.2017

ETAM ŚWIĘTUJE FRENCH LIBERTÉ

DZIESIĄTA EDYCJA ETAM LIVE SHOW ODBYŁA SIĘ W SPEKTAKULARNYM MIEJSCU: AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH W PARYŻU. PARADA PIĘKNYCH MODELEK DAŁA POKAZ SEKSOWNEGO STYLU "MADE IN FRANCE", KTÓRY JEST SPECJALNOŚCIĄ MARKI Z PONAD 100-LETNIM DOŚWIADCZENIEM. WSZYSTKIE ZNAKI SZCZEGÓLNE ETAM - NONSZALANCKA ELEGANCJA, ZMYSŁOWOŚĆ, SEKSAPIL ZOSTAŁY WPLECIONE W NIEZWYKŁE SHOW.

NA WYBIEGU

Ponad 80 radosnych i olśniewających modelek, w tym francuskie topmodelki Camille Rowe i Constance Jablonski, kroczyły po wybiegu w akompaniamencie bujających hitów takich muzycznych osobowości jak: NTM (Ma benz and Seine Saint Denis Style), GABRIEL-KANE (Lie to me) - występujący po raz pierwszy na żywo, LA FEMME (Sur la Planche) - francuska grupa, która zaraża swoim psychodelicznym elektro cały świat, oraz CHARLI XCX (Boys) i ANNE-MARIE (Ciao Adios), mające dziesiątki milionów wyświetleń na YouTube.

PIĘĆ PORTRETÓW PREZENTUJĄCYCH STYL I KNOW-HOW MARKI ORAZ NAJNOWSZE TRENDY:

SEKSOWNA AMAZONKA
Graficznie wycięte detale, transparentne, patchworkowo łączone koronki oraz lśniące, opalizujące efekty, które podkreślają niesamowite ciało seksownych Amazonek.

FESTIWAL VINTAGE
Druga część pokazu przeniosła nas w samo serce lat 70. Zaprezentowane sylwetki to radosny look, idealny na festiwalowe, muzyczne popołudnia. Wiódł styl mix & match: koronki łączyły się z szydełkowanymi ściegami i kwiatowymi strojami kąpielowymi, a elementy denimu z wysokim stanem.

ROZKOSZNA AZJA
Trzecia, bardzo kolorowa sekcja to inspiracja Azją ze zdekonstruowanymi kimonami, pasami obi i japońskimi motywami. Kwitnący kwiat czereśni i motyle pojawiające się na delikatnych haftach mieniły się limonkową zielenią, pudrowym różem i niebieskim. Lateks wykorzystany w elementach tej kolekcji nadał całości odrobinę egzotycznej pikanterii.

SPORTOWA DZIEWCZYNA
Energetyczna dziewczyna Etam odkryła swój temperament w części poświęconej sportowi nawiązującej do lat 80. i ówczesnych, amerykańskich dziewczyn z collegeʼu. Długie skarpetki, spódniczki i spodenki do gry w tenisa, połączone z body i bielizną z wysokim stanem. Koronki, siateczki, techniczne tkaniny doskonale współgrają ze sportowym lookiem i kolorystycznym trio: czerwieni, bieli i niebieskiego.

KRÓLOWA POPU
Ostatnia część pokazu to inspiracja zabawą i sezonem imprezowym. Biel i czerń, podkreślone biżuteryjnymi detalami, łączą się ze srebrem, diamentową bielą. Marynarka została potraktowana z przymrużeniem oka i modowym twistem. Lejące się i połyskujące tkaniny doskonale dopełniają ultraszykowne sylwetki.

AFTERPARTY
Wieczór kontynuowany był na podwórzu przed Akademią Sztuk Pięknych w Paryżu w formie, pierwszego w historii Paris Fashion Week, festiwalu muzycznego. Artyści występujący wcześniej na wybiegu, zagrali przed 1500 gośćmi w otoczeniu food trucków w iście festiwalowej atmosferze.

Obejrzyj pełną wersję Etam Live Show 2017:

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo