LOCAL HEROES i REEBOK wracają z kolekcją sportową!

Wzory na kolekcji odzwierciedlają niesamowitą energię i różnorodność Tokio.
LOCAL HEROES i REEBOK wracają z kolekcją sportową!
Fot. mat. prasowe
28.04.2017

Wszechobecna moda na aktywne spędzanie czasu zainspirowała polską markę Local Heroes do nawiązania współpracy z Reebokiem i stworzenia swojej pierwszej sportowej kolekcji ubrań.

Tworząc kolekcję sportową dla Reebok, dziewczyny z Local Heroes inspirowały się barwnymi ulicami i aktywnym stylem życia Tokio. Wzory na kolekcji odzwierciedlają niesamowitą energię i różnorodność tego miasta. Areta i Karolina podkreślają, że bardzo ważne dla nich było stworzenie wygodnych, sportowych ubrań z zachowaniem stylu i estetyki Local Heroes. Kolekcja składa się ze sportowych i krótkich topów, legginsów i sukienki. Ubrania zostały zaprojektowane z myślą o intensywnym treningu, ale doskonale sprawdzą się również poza salą gimnastyczną. Kolekcja obejmuje również kultowe buty Reebok Freestyle (w kolorze białym, czerwonym i czarnym), które w latach 80. szybko podbiły świat fitnessu, ale stały się również nieodłącznym elementem codziennej mody.

Local Heroes w tej kolekcji postawiło na powrót do swoich korzeni. Wykorzystały ulubione motywy w nowym wydaniu. Na ubraniach pojawiły się grafiki w postaci szkiców palm, tęczy i napisów. Cała kolekcja odzwierciedla typową dziewczynę Local Heroes, która jest odważna, nie boi się być sobą i lubi wyróżniać się z tłumu. Cała kolekcja utrzymana jest w kolorystyce: czerwień, biel i czerń.

Kolekcja dostępna będzie od 1 maja. Odzież będzie dostępna w WS2, sklepie Worldbox w Gdańsku i Worldbox w Poznaniu.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie