Zoku Runner – arcydzieło wśród butów

Obuwie zachwyca połączeniem najnowocześniejszej technologii oraz wykonaniem.
Zoku Runner – arcydzieło wśród butów
Fot. mat. prasowe
14.04.2017

Nowy model Zoku Runner można nazwać arcydziełem wśród butów. Dlaczego? Bo łączy w sobie stylowe elementy konstrukcji wzbogacone sportowymi detalami, opartymi na nowoczesnej technologii oraz oryginalne kolory, które idealnie wpisują się w uliczny styl.

Każdy fragment buta został dokładnie przemyślany i zaprojektowany w oparciu o najdrobniejsze szczegóły. Półprzezroczysty, plastikowy szkielet podtrzymuje stopę i idealnie dopasowuje się do jej kształtu. Pianka DMX umieszczona w podeszwie doskonale współpracuje z dynamiczną górną częścią buta, zapewniając tym samym dobrą amortyzację podczas chodzenia.
To, co jednak najbardziej zachwyca w nowym modelu Zoku, to niebanalny kolor. Od czubka aż po samą górną część but pokryty jest melanżem, czyli mieszanką włókien, barwionych różnymi kolorami, dzięki której powstaje charakterystyczna, kolorowa tkanina.

Model Zoku Runner Ultraknit dostępny jest od 8 kwietnia w WS2.

Materiały prasowe

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
asdfffa (Ocena: 5) 15.04.2017 23:58
yślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.04.2017 19:47
Swetroskarpetobut
odpowiedz
inferno (Ocena: 1) 14.04.2017 06:10
Paskudy xD Takie wiejskie adidki to się chyba nikomu nie podobają, ludzie noszą, bo "modne". Hehehe śmieszne.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo